Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
26 lvl, prawik und #przegryw here. Mirki będące w podobnej sytuacji, które zdecydowały się pójść na #roksa z perspektywy czasu żałujecie czy sobie chwalicie? Z jednej strony, gdybym kiedyś z kimś był, to wolałbym pierwszy raz przeżyć z kimś, kogo kocham. Z drugiej strony, pierwsze razy są ponoć fatalne, a ci co późno zaczynają mogą mieć problemy różnej natury. Dodając do tego mój niewielki rozmiar = przepis na katastrofę. Co począć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 43
NigdyNieByłemNaDivach: > wolałbym pierwszy raz przeżyć z kimś, kogo kocham
Pomyśl: skoro przez 26 lat nie trafiłeś na taką, to jakie masz na to szanse w ciągu kolejnych 26 lat? Pomijam już to, że laski w tym wieku mają swoje wymagania, a młodsze wiążą się ze starszymi m.in. dla ich życiowego (w tym związkowo-łóżkowego) doświadczenia.


Zaakceptował: Asterling}
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie idź ! Normalnej fajnej dziewczynie, której znalezienia oczywiście Ci życzę nie będzie przeszkadzać tak bardzo Twoje niedoświadczenie, zwłaszcza jeżeli dopasujecie w innych aspektach niż seks. Jeśli wytłumaczysz jej spokojnie dlaczego jesteś niedoświadczony w tym względzie i przyczyną nie jest jakieś #!$%@? umysłowe przez to nie rzuci Cię za to że jeszcze nigdy z żadną. Uszy do góry :)
@kwadratowekolo: aha czyli jak weźmie rokse to potem coś w jego życiu tak się zmieni że zaciągnie obcą laskę do łóżka? nie, także jest to bez sensu, lepiej aby wpakował te pieniądze w siebie i tyle
@Asterling: A może pozwoli mu to na jakiś czas przynajmniej wyłączyć myślenie o seksie i jego braku i w końcu będzie mógł zrobić coś ze swoim życiem? Ja przez pierwsze 4 lata korzystania z usług prostytutek miałem ponownie energię na zmiany w życiu i liczyłem, że w końcu się odmieni. Zdecydowanie poprawiłem swą sytuację materialną, zacząłem częściej jak to sie mówi "wychodzić do ludzi". No niestety po pewnym czasie dotarło do
@AnonimoweMirkoWyznania:

Z jednej strony, gdybym kiedyś z kimś był, to wolałbym pierwszy raz przeżyć z kimś, kogo kocham.


Za każdym #!$%@? xD Poczujesz do kogoś chemię z wzajemnością, będzie to odpowiedni moment i się stanie. To nie jest jak na filmach czy #!$%@? w innych bravo girl, że wielka miłość, tracisz cnotę i jesteście ze sobą do końca życia xD Jak się spodobasz jakiejś lasce, to z takim myśleniem poczujesz się
już się tu wypowiadałem: @Jurigag: przecież Tinder ma sens tylko gdy jest się przystojny. Gdyby OP był, to nie czekałby z seksami do 26 lvla.

Może to jest rozwiązywanie problemu od dupy strony, ale skoro zobaczy że beniz into vagina nie pomogło wcale, to może pomoże mu ruszyć do przodu i zobaczyć że źle szuka problemu.

@turek44: dokładnie. OP może pozbyć się poczucia że jest ostatnim pravikiem na świecie