Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
26 lvl, prawik und #przegryw here. Mirki będące w podobnej sytuacji, które zdecydowały się pójść na #roksa z perspektywy czasu żałujecie czy sobie chwalicie? Z jednej strony, gdybym kiedyś z kimś był, to wolałbym pierwszy raz przeżyć z kimś, kogo kocham. Z drugiej strony, pierwsze razy są ponoć fatalne, a ci co późno zaczynają mogą mieć problemy różnej natury. Dodając do tego mój niewielki rozmiar = przepis na katastrofę. Co począć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 43
OP: Nie mam wielkiego ciśnienia, kiedyś miałem większe, ale po prostu chcę zobaczyć, jak to jest i ewentualnie, jak znajdę jakąś dziewczynę, to nie chcę tego robić jak ostatnia oferma. Wiem, że moje życie się nie zmieni od tego na lepsze. Mimo że mam te 26 lat i nie miałem nigdy nawet dziewczyny, moim problemem nie jest wygląd. Wyglądam ok, na dodatek regularnie ćwiczę, jestem dość wysportowany. Może jestem trochę niski,
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chcę być złośliwy, ale wygląd nie jest twoim atutem, no chyba, że masz nad wyraz urodziwą twarz. Sam mam 176 więc co nieco o tym wiem. A że jesteś wysportowany- o ile nie mówimy o jakiś wygłodzonych, lub zapasionych osobnikach to nie daje to zbyt wielkiej przewagi. W ubraniu zazwyczaj słabo to widać, a zwłaszcza zimą. Co do niskich dziewczyn do odpuść je sobie. Zrób mały eksperyment: rozejrzyj się
@AnonimoweMirkoWyznania: idz na rokse... możesz tylko zyskać;) wejdź na garso i sprawdź opinie o dziewczynach z okolicy, one wiedzą co robić. Zejdzie z Ciebie przynajmniej ciśnienie bo prawik już nie będziesz. A żadna różowa sie nie pozna, ogierem po jednym razie nie będziesz;D
@k8lin: Może wiem, może nie wiem. Jedno za to wiem na pewno, że pisanie gościowi który w wieku 26 lat nie miał dziewczyny, że jego plan wyprawienia się na divę jest żałosny i stać go na więcej jest no cóż, to tak jak dopingowanie beznogiego że jak się postara to da radę wysoko skoczyć.

No ale dziewczyna tego nie zrozumie bo to wy rozdajecie karty na rynku matrymonialnym i ja nawet
@Justycjariusz znam kogoś, kto swój pierwszy raz miał z prostytutką i m.in. na tej podstawie odradzam taki pomysł. OP ma 26 lat, nie grzeb go za życia! Jestem pewna, że jest w stanie nie tylko zdobyć dziewczynę ale i stworzyć szczęśliwy związek.
znam kogoś, kto swój pierwszy raz miał z prostytutką i m.in. na tej podstawie odradzam taki pomysł.


@k8lin: A ja znam kogoś kto miał swój pierwszy raz z laską z wolnego wybiegu i na tej podstawie też odradzam ten pomysł.

OP ma 26 lat, nie grzeb go za życia! Jestem pewna, że jest w stanie nie tylko zdobyć dziewczynę ale i stworzyć szczęśliwy związek.


To ty kochana grzebiesz go za życia
@Justycjariusz rozumiem twój punkt widzenia. Dziwię się tylko, że jest to aż tak mroczna wizja. Mam nadzieję, że OP nie będzie aż takim pesymistą ;)
BTW. "laska z wolnego wybiegu"? Z takimi tekścikami polajkuj pokolenie ikea, na pewno świetnie się tam odnajdziesz.
Z takimi tekścikami polajkuj pokolenie ikea, na pewno świetnie się tam odnajdziesz.


@k8lin: Lol, to jest wykop, jakieś przegrywy podobno non stop przesyłają różowym zdjęcia swoich #!$%@?ów, a ty się czepiasz mojego żarciku stosując moralizatorstwo na poziomie tindera? XD

Dziwię się tylko, że jest to aż tak mroczna wizja. Mam nadzieję, że OP nie będzie aż takim pesymistą ;)


No pewnie, niech umrze w celibacie, może jakaś nagroda w zaświatach, kto
Opie, prawda jest taka, że nie masz się co oglądać na innych. Jeśli nie kłóci się to z twoimi przekonaniami, a czujesz, że byłoby ci z tym jakoś lepiej psychicznie, to idź. Zobaczysz w ogóle w czym rzecz i o co to całe halo. Nie będziesz miał wypisane na czole, że skorzystałeś z takiej usługi. Z drugiej strony prawictwa też nie widać, więc wszystko rozchodzi się o twój komfort psychiczny i potrzeby.
@AnonimoweMirkoWyznania: na Twoim miejscu bym nie czekał do 30+ ani nie czytał jakichś bredni typu @hissdz czy @k8lin czy taki @Asterling. Brak seksu ever to coś, co będziesz miał zawsze "z tyłu głowy" przy kontaktach z ewentualnymi przyszłymi kobietami nawet na głupiej randce. Stres itd. zrobi swoje i każda średnio rozgarnięta laska to wyczuje "że coś z Tobą jest nie tak". Jak kiedyś Ci się zdarzy numerek "za friko" na