Wpis z mikrobloga

No już jakiś czas jeżdżę, dlatego chyba przyszedł czas na #pokazauto :)
Wersja Veloce 280. Mirki.... jak to jeździ! () Jaram się tym samochodem jak małe dziecko, ciągle mam banana na twarzy i nie mogę się nacieszyć...
Dla złośliwych: Alfa daje teraz pakiet laweta w standardzie :) W komentarzach jeszcze w inne zdjęcia.
#alfaromeo #alfaholicy
michau6211 - No już jakiś czas jeżdżę, dlatego chyba przyszedł czas na #pokazauto :) ...

źródło: comment_QaRPNOyawAgVNKsyikLGeHd33SigXoM0.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@michau6211: konfig pod siebie czy ze stocku? Jakie rabaty można wyrwać teraz na Giulie? Finansowanie zewnętrzne czy FCA? Szukam następcy mojej 159 i poruszam się w tym samym segmencie, tzn. miałem brać BMW w klekocie xD, bo latam trasy, ale jeśli jest poniżej 10l na autostradzie to marzenia o Veloce odżywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@zavisha konfig zdecydowanie pod siebie ;-) najniższe spalanie jakie udało mi się wykręcić to... 6.9. Ale to jazda bez żadnych szaleństw i zgodnie z przepisami. W trasie jak korzystasz z potencjału silnika to trzeba się liczyć ze spalaniem właśnie w okolicach 9 litrów. Jeżeli zależy Ci na spalaniu, to bierz Veloce w klekocie ;-). Myślę że minimum 15% urwiesz na nowe do produkcji.
  • Odpowiedz
@BoltoS: Nawet nie latwiej tylko tak sie bardziej oplaca. #!$%@? ludzie nie zdaja sobie sprawy ze za gotowke to Janusze kupuja golfa do 100 tys. Wszystkie Audi, Bmw i inne auta powyzej 200 tys na drogach sa w leasing. Nikt na etacie nie kupuje takich aut, a w firme nie wrzucisz calego auta w koszty powyzej pewnej kwoty, ale rate leasingu juz tak.
  • Odpowiedz
@stooley32: kolego 156 to trochę inne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Porównaj sobie 156 z passatami i innymi z poczatku 2000. Pod względem wykonania wnętrza i designu 156 biła na głowę wszystko :)
  • Odpowiedz