Wpis z mikrobloga

No już jakiś czas jeżdżę, dlatego chyba przyszedł czas na #pokazauto :)
Wersja Veloce 280. Mirki.... jak to jeździ! () Jaram się tym samochodem jak małe dziecko, ciągle mam banana na twarzy i nie mogę się nacieszyć...
Dla złośliwych: Alfa daje teraz pakiet laweta w standardzie :) W komentarzach jeszcze w inne zdjęcia.
#alfaromeo #alfaholicy
michau6211 - No już jakiś czas jeżdżę, dlatego chyba przyszedł czas na #pokazauto :) ...

źródło: comment_QaRPNOyawAgVNKsyikLGeHd33SigXoM0.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michau6211 Mam pytanie o hamulce. AR jako pierwsza zastosowała w tym modelu system brake-by-wire. Czy jest duża różnica w dozowaniu siły hamowania oraz responsywnosci pedału hamulca w stosunku do klasycznego hydraulicznego rozwiazania? Jakie masz odczucia co do hamulcow?
  • Odpowiedz
@michau6211: w mieście już mierzyłeś? Giulia Veloce to mój następny zakup. Wiem, dużo już o tym aucie ale to spalanie mnie mocno interesuje. Aktualnie Giuliettą QV mam 8-9 w trasie/ 10 na autostradzie przy 140-150 i 10-12 w mieście.
  • Odpowiedz
@michau6211 opisz jak napęd się spisuje i jak wypada w porównaniu z "czystym" RWD. Jak szybko jest dołączana przednia oś?

Podobno nie da się za bardzo polatać bokiem, bo ESP wchodzi za mocno.

Ps. Wreszcie ktoś z fajnym autem. Nie dość, że cię bieda-złom, to jeszcze piękna Włoszka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wow, nie spodziewałem się takiego odzewu! Dzięki wszystkim za miłe słowa ( ͡ ͜ʖ ͡).
@zavisha: Szczerze to nie tylko po plusach :). Właściciele dużo droższych samochodów odwracają głowy gdy się obok nich przejeżdża. Nawet ostatnio właściciel M6 podszedł do mnie na Orlenie i się pytał jak się jeździ :) Nie mówiąc już o mistrzach prostej, którzy gdy widzą Alfę zaczynają jakoś tak szybciej jechać :)

@xetrov: @Harmonijka: Leasing na wykopie jest wyśmiewany, bo wykopki chyba myślą że banki to każdemu przyznają, a tak w ogóle to można go spłacać kiedy się chce ;) Prawda jest taka, że dzisiaj samochód za gotówkę biorą tylko Ci, którzy mają jej tyle w firmowej kasie na koniec roku, że nie ma co z nią zrobić innego.

@victor89: Na początku miałem wrażenie, że to czucie jest takie trochę nienaturalne, ale szybko się przyzwyczaiłem. Myślę że to też wynika z faktu, że Alfa NIGDY nie rozłącza napędu i
  • Odpowiedz