Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę mi się nie widzi prawić tutaj moralizujących wpisów, ale czasami jak widzę co wypisują tutaj niebiescy to robi mi się niedobrze. Różowe wcale nie są lepsze bo jeszcze podkręcają atmosferę.

Wyszło długo więc jeśli chociaż parę osób przeczyta to będę wdzięczny. Zapraszam też do dyskusji/ripost.

Temat pewnie wałkowany wielokrotnie, ale nie umiem używać opcji szukaj.

Pomijając wszystkie zarzutki z AMW których nawet nie czytam to i tak często natykam się na żale niebieskich, że kobiety lecą tylko na przystojnych gości 185cm+ z grubym portfelem i charakterem "złego" chłopca a im miłym chłopcom doprawiane są tylko rogi albo nie dali im nigdy bo mają zakola i 179cm wzrostu.
Jest rok 2017 więc się nie oszukujmy, wygląd pomaga i to bardzo. Jednak samym wyglądem nic nie zdziałasz jeśli nie masz pewnych cech charakteru (pewność siebie, poczucie humoru, ambicja) i umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy.
Mając dobry wygląd i trochę alkoholu we krwi będzie Ci łatwiej zaciągnąć laske do siebie na jedną noc, może nawet na 3 dopóki nie pozna się, że jesteś spierdoksem bez charakteru więc jeśli takie są twoje priorytety a masz wygląd 2/10 to bardzo mi przykro ale tym odcinku nie poruchasz.

A.. a ale ja chce normalny związek w którym będziemy mogli razem mirkować popijając kakałko to co mam zrobić? Jestem średni z wyglądu. Wypełniać portfel?
Tak, bo pełny portfel to cecha charakteru która zawiera wszystkie wcześniej wymienione. Bez tego nigdy go nie zdobędziesz, chyba że jesteś synem bogatego ojca.
Większości normalnych kobiet nie zależy na tym, żebyś co tydzień kupował jej torebki Chanel tylko żeby widziała że jesteś zaradny a w razie czego żebyście razem potrafili zapewnić waszemu gówniakowi przyszłość. One też wolą zarabiać na siebie i budować karierę niż ciągnąć kasę od swojego chłopaka.
Nawet jeśli nie masz #15k na miesiąc, bo jesteś młody albo dopiero rozpoczynasz karierę ale jesteś ambitny i pewny siebie to jest zajebiście.
Oczywiście sam portfel nie wystarczy, ona musi się z tobą dobrze bawić.

Następna sprawa to życie towarzyskie. Nie masz znajomych, nie masz gdzie wyjść. To jest... #!$%@?, one zazwyczaj mają swoje paczki znajomych z którymi będą spędzać czas dlatego Ty też powinieneś po to aby mieć swoje życie i po to żebyście razem ze znajomymi mogli gdzieś wyjść. Ile wytrzymacie razem oglądając seriale na netflixie?

I na koniec wychwalana pasja, pasja pasja musisz mieć pasje bo kobiety to kochają wszędzie jest to powtarzane jak mantra.
Pasja jest ważna dla NAS ale według mnie to nie jest czytanie książek, oglądanie filmów, czy oglądanie zdjęć szybkich samochodów i znanie parametrów silnika. To jest zainteresowanie tematem i spędzanie czasu, i jeśli druga strona też się tym interesuje to macie tematy do rozmowy i jest super.
Weźmy wcześniej wspomnianą motoryzacje jako pasję, czy pasją jest czytanie o nowym bolidzie w F1? Nie.
A czy pasją jest kupienie fiata 126p, remontowanie go przez 5 miesięcy by potem wziąć udział w jakimś wioskowym rajdzie? TAK

tak się wymądrzasz a czy Ty masz to wszystko co wymieniłeś?

Nie. Mam 21 lat nie mam grubego portfela ale próbuje to ogarnąć. Brakuje mi też trochę skilli w cechach charakteru które próbuję nadrabiać. W wieku 16-17 lat sam dostałem depresji z powodu mojej mamy i trwało to przez jakieś 2 lata, w tym czasie zagłuszałem to imprezami, piciem alkoholu i nic nie robieniem. Po drodze dzięki takiemu życiu zgubiłem sporo pewności siebie i poczucia humoru, czułem się jak gówno. I dlatego wiem jak te cechy są ważne, nie tylko jeśli chodzi o kobiety bo teraz to nie jest mój priorytet.
Dopiero teraz widzę, jak "nauka" mojego ojca była prawidłowa i że mam takie nastawienie jakie mam.

Ja chcę tylko śmieszne obrazki.

#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zacząłem się głębiej zastanawiać do momentu, w którym napisałeś, ze masz 21 lat. Jeśli depresja trwała do 19 roku zycia to by znaczyło, ze cale twoje doświadczenie z kobietami jest zebrane z dwóch lat kontaktow z nimi, a gadasz jakbys mial nie wiadomo ile lat. Po dwóch latach to jednej dziewczyny dobrze nie poznasz XD
  • Odpowiedz