Wpis z mikrobloga

Mirki co zrobić z gówniarzem który oberwał mi rejestrację?
Sytuacja miała miejsce w nocy przed świętami w #rzeszow żona została w aucie a ja musiałem na chwilę do roboty skoczyć, szedł #!$%@? (naćpany?) z grupką znajomych i po prostu schylił się oberwał rejestrację i ją wypierdzielił za płot. Żona go dopadła, #!$%@?ła i kazała mu naprawić szkodę, gdy ja dotarłem na miejsce kręcił kombinerkami przy zderzaku i coś mamrotał że już koledzy wiozą nową ramkę, wziąłem od niego nr tel (sprawdziłem czy dobry), mam zdjęcie rejestracji auta którym przyjechali i kazałem mu #!$%@?ć bo nie mam czasu czekać na jego kolegów i powiedziałem że ramkę mi w zębach przyniesie.
Przespałem się z tym, ramkę sam kupiłem bo musiałem rano jechać i zastanawiam się co z gnojem zrobić, ponadto jak zakładałem ramkę zobaczyłem rysy na zderzaku powstałe pewnie w momencie jak próbował #!$%@? "naprawić" kombinerkami, do tego przeklinał i sapał do mojej żony jak go złapała. Zgłosić gówniarza na bagiety?
#prawo #bagiety #truestory #kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
@k8lin: nie wiem czy chcę, wkurzył mnie ten bezmyślny akt wandalizmu na moim aucie, a co jeśli tej nocy to nie było jego jedyny wybryk i komuś np połamał lusterko? Czy jak jego mama zapłaci za malowanie zderzaka to będzie wystarczająca kara? Wyglądał na lvl 17-19 pewnie już sam może karnie odpowiadać
  • Odpowiedz
Zgłosić gówniarza na bagiety?


@decorum: ja #!$%@?ę, to jeszcze tego nie zrobiłeś? Następnym razem poczekaj, aż #!$%@? Twojej żonie np. butelką w głowę.
  • Odpowiedz
  • 0
@decorum zależy czego oczekujesz, bez takiej informacji pierwsze co mi się nasunęło to kontakt z gościem. Policja może troszkę go nastraszyć i co jeszcze?
  • Odpowiedz
@k8lin: no nie wiem właśnie co z tym zrobić dlatego piszę tu, nie wiem co policja z tym zrobi, czy zleje ciepłym moczem i każe mi się samemu z nim dogadywać bo niska szkodliwość czy będzie miał sprawę w sądzie, dlatego właśnie pytam
  • Odpowiedz