Wpis z mikrobloga

Ja-20 letni nornik jutro mam spotkanie z 38lvl,poznalem ją na #tinder. Albo to pułapka I zostane zabity przez gang, albo spełnie swój fetysz hehe. Ekscytacja sięga zenitu.(ʘʘ)
  • 368
  • Odpowiedz
@dasko98 typie a jak laska chce zbudować związek? Jak myślisz tylko o zamoczeniu to lepiej jej przedstaw sprawę jasno bo skoro w tym wieku jest sama to albo jest po przejściach albo miała pecha, że nikogo nie znalazła.
  • Odpowiedz
@dasko98: O ty #!$%@? wygrywie, 189cm :( Czekam na tę fotę mordy. Zaraz się okaże, że wysoki i przystojny alvaro, a ma tylko niską samoocenę. Pewnie to ty jej robisz przysługę, a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
@dasko98: dobra akcja młody. Poćwiczysz to będzie znacznie lepiej. Odnośnie tego co ona chciała czy nie chciała to ciężko wyczuć. Moim zdaniem chciała bolca, sam miałem wiele tego typu akcji i chodziło tylko o jedno. Stety lub niestety, starsze (wyraźnie starsze) kobiety spotykają się z młodszymi facetami tylko po jedno, choć nie zawsze o tym mówią wprost. Grunt żeby to dobrze poprowadzić, ale prawda jest taka, że też więcej wybaczają i
  • Odpowiedz