Wpis z mikrobloga

  • 111
Wiecie czemu ludzie przed świętami robią zakupy jakby jutra miało nie być? Bo w niektórych "miastach" w Polsce od niedzieli od 16 nic nie kupisz i nic nie zamówisz. 3 zamówienia z pyszne i PizzaPortal odrzucone.

Świąteczną zupka chińska dziś na obiad dla całej rodziny!

Ja chcę do cywilizacji :(

#zalesie #pysznepl #pizzaportal
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 13
Bo wszyscy jesteśmy katolikami i dzień święty święcimy. Przecież w Polsce innych nie ma, jakże śmiem bluźnić
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@60sekundimorze założyłam, że nie wszystko absolutnie i całkowicie będzie zamknięte, więc mając pieniądze bez problemu rodzinę nakarmię. Nie będę jak ten leming w piątek po pracy wystawać w kolejkach, bo "taka tradycja" żeby napchać spiżarnię, nastać się przy garach, nakrzyczec na wszystkich że to na święta i nie nacieszyć się spokojem z najbliższymi.
  • Odpowiedz
@rudaad: ty tak na serio? Od dwoch tygodni wszędzie w „miastach” są rozpiski, ze bedzie zamkniete. Jak wiesz, ze masz dziecko, ktore trzeba nakarmić to trzeba było zrobić zakupy na trzy dni do przodu, a nie teraz zwalać swoją nieodpowiedzialność na innych. Ze tak powiem, z choinki sie urwałaś?
  • Odpowiedz
@rudaad: Półtora dnia sklepy zamknięte, już głód i zupki chińskie xD Ciekawe co było w obliczu prawdziwej katastrofy? Olaboga my już nic nie jemy od dwóch dni xD Swoją drogą dziwne rok w rok w grudniu zamykają sklepy na 2 dni i trzeba coś do żarcia kupić, no nie? Ja chcę do cywilizacji to se w V zagraj, bo ci na 48 godzin sklep zamknęli, bo Pani chce zjeść.Boję się
  • Odpowiedz
@rudaad o, ale do jakiej cywilizacji? Na pewno nie do cywilizacji europejskiej, bo tutaj te dni są wolne i tak zostanie. Ameryki też odpadają, także jedź do Indii i ciesz się cywilizacją xD
  • Odpowiedz