Wpis z mikrobloga

  • 111
Wiecie czemu ludzie przed świętami robią zakupy jakby jutra miało nie być? Bo w niektórych "miastach" w Polsce od niedzieli od 16 nic nie kupisz i nic nie zamówisz. 3 zamówienia z pyszne i PizzaPortal odrzucone.

Świąteczną zupka chińska dziś na obiad dla całej rodziny!

Ja chcę do cywilizacji :(

#zalesie #pysznepl #pizzaportal
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lel. A ja mieszkam na przedmiesciach 200tyś miasta i mam sklep 24/7 pod domem. XD nawet pieczywo dzisiaj mieli. No ale w warszafce lepiej xD
  • Odpowiedz
@rudaad w przyszłym roku polecam wyjechać na święta gdzieś za granicę, w cieplejsze rejony. Siedzę sobie na Teneryfie i tu jedynie w wigilijny wieczór część sklepów była zamknięta wcześniej.

Natomiast wczoraj i dziś wszystko otwarte.
  • Odpowiedz
ale do jakiej cywilizacji? Na pewno nie do cywilizacji europejskiej, bo tutaj te dni są wolne i tak zostanie.


@DiscoKhan gówno prawda, pseudo specjalisto.

Na Teneryfie (terytorium Hiszpanskie, kulturowo jak najbardziej europejskie) w wigilię tylko część sklepów wcześniej zamknięta, a knajpy i kluby otwarte.

W pierwszy i drugi dzień świąt wszystko otwarte.
  • Odpowiedz
Świąteczną zupka chińska


@rudaad: słabiutko, że Wam po 2 dniach świętowania jedynie zupka chińska została. Albo słabe przygotowania przed, albo armia do wykarmienia w trakcie świąt spowodowałaby, Że nie mielibyśmy dziś nic do zjedzenia.
  • Odpowiedz