Wpis z mikrobloga

@MaNiEk1 bo to problem kupić takie gdzieś na szybkości xD jeżeli OP nie siedział w jakiejś wiosce to nie jest zmartwienie, u mnie byłaby to kwestia dwóch minut.

@MarianAlkoholik ale ty masz chłopie problem z tym. W życiu by mi tutaj żadne wywyższanie nie przyszło do głowy. Wino czy lepszy browar to już alkohol elit? xD
  • Odpowiedz
@MaNiEk1 widzisz, ja bym się znacznie bardziej głupio czuł namawiając (w zasadzie nagabywać) kogoś do picia alkoholu. Można było mądrzej się wymówić, ale jakby na to nie patrzeć to jednak teksty o lalusiowaniu są tutaj bardziej żenujące.
  • Odpowiedz
No chyba, ze masz jakies problemy alkoholowe, ale skoro chciałes wino, to mieli racje, troche cipowato sie zachowałeś


@lastro: mam taki problem, że odczuwam wstręt do wódki i od samego zapachu chce mi się rzygać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Ja lubię obalić flaszkę w doborowej kompanii, ale za postawienie się szanuję. Nie wiem co za problem wyciągnąć piwo/wino i kontynuować imprezę. Każdy pije co lubi, wszyscy szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: niestety w Polsce jak w lesie. Jak nie chcesz pic to jesteś wyrzutkiem społeczeństwa bo u nas trzeba. Jak mówię ze wódkę to piłem w zeszłym roku na weselu to się ludzie za głowę łapią. Naród alkoholików
  • Odpowiedz