Wpis z mikrobloga

Bez sensu takie zgrywanie kogoś lepszego, napij się kielicha czy dwa, nikt ci nie każe się upijać, przebolejesz to, zitegrujesz się z towarzystwem, a tak pewnie psujesz atmosferę. A jak nie chcesz pić, to nie musisz podkreślać, że ty byle czego nie tykasz, ale mnie denerwują tacy ą ę, co to nawet przy świętach muszą się popisywać


@MarianAlkoholik: Lol, kto normalny pije rzeczy których nie lubi? U mnie w rodzinie
  • Odpowiedz
Było powiedzieć że bierzesz leki bo się przeziębiłeś i byłoby elegancko i kulturalnie.


@PawelW124: XDDDDDDDDDDDDDDDD

To już jest patologia, udawać chorobe, żeby usprawiedliwić niepicie czegoś czego sie nie lubi, fajnie masz w domu.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek no bo wyobrażam sobie jakie to musi być irytujące jak taki z młodszego pokolenia popisuje się jak to on nie napije się wódki, bo tylko dobre p--o lubi, nie zje pieroga, bo on tylko bezglutenowe produkty i że mało białka albo że nie obejrzy z nimi Kevina bo on to tylko niezależne kino z Ekwadoru szanuje
  • Odpowiedz
nie zje pieroga, bo on tylko bezglutenowe produkty i że mało białka albo że nie obejrzy z nimi Kevina bo on to tylko niezależne kino z Ekwadoru szanuje


@MarianAlkoholik: jak już sobie dopisujesz historię to ja nawet... xD
  • Odpowiedz
no bo wyobrażam sobie jakie to musi być irytujące jak taki z młodszego pokolenia popisuje się jak to on nie napije się wódki, bo tylko dobre p--o lubi,


@MarianAlkoholik: To jakiś p------y jesteś, jesteś w stanie sobie wyobrazić, że ktoś może pić nie po to żeby się n-----ć, ale dlatego, ze lubi smak np. portera?

Wszyscy w mojej rodzinie są w stanie to zrozumieć i nikt nie namawia na siłe na wódę, wole nie pić nic niż pić coś co mi nie smakuje i nikt tego nie traktuje jako popisywania, ludzie lubią różne rzeczy
  • Odpowiedz
@martwy_kotek ale mi nie chodzi o to że op nie chciał pić, tylko że musiał podkreślić, że on by wolał dobre p--o albo wino. Co w ten sposób osiągnął? Wujkowie pomyślą, że młodym to się w dupach przewraca i się tylko zirytuje, co widać po tym, że op został nazwany lalusiem. Tacy Januszowaci ludzie są specyficzni, więc jaki sens jest ich prowokować przy wigilijnym stole?
  • Odpowiedz
ale mi nie chodzi o to że op nie chciał pić, tylko że musiał podkreślić, że on by wolał dobre p--o albo wino. Co w ten sposób osiągnął


@MarianAlkoholik: powinien milczeć a b--ń boże nie mówić co lubi. Przecież to grzech lubic dobre wino lub p--o bo od tego jak wiemy jest się lalusiem. A to co

Wujkowie
  • Odpowiedz
Powiedziałem, że wolałbym się wina napić lub dobrego piwa to jest jeszcze gorzej...


A przyniosles ze sobą dobre wino lub p--o?
  • Odpowiedz
@zenon1002 wszystko zalezy z kim ta w---a i gdzie. Przy rodzicach mojej dziewczyny nie pije i odmawiam wódki za każdym razem. Wolę się napić u siebie, w spokoju, przy dobrej muzyce etc. Trochę alienacja, ale tak właśnie lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz