Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i #!$%@?, u mnie chyba ostatnia Wigilia xDDDD

TL;DR: Kuzyn zrobił wczoraj coming out i januszostwo o mało na zawał nie zeszło xDDD

Zaczęło się oczywiście jak co roku: opłatek, festiwal #!$%@?, teksty znane wszystkim z memów z nosaczem itd. Ja siedziałem cicho licząc w myślach ile to już trwa i kiedy się skończy, nie przypuszczałem, że na końcu będę jedyną osobą, która będzie chciała siedzieć dłużej xDDDD.

Mam dosyć liczną rodzinę, ale większość kuzynów i kuzynek już 2x lat, jeden to nawet gówniaki ma. Łącznie było kilkanaście osób ale bez partnerki (narzeczonej albo długoletniej dziewczyny) byłem tylko ja (#!$%@? #tfwnogf here) i jeszcze jeden kuzyn. Też myślałem, że stulej, siedzi w Anglii i robi w IT, nie wiem dokładnie co, ale hajsu trzepie więcej niż całą rodzina razem wzięta. W sumie to dodaje to dramaturgii, bo dla ciotek i wujków Radziu to potencjalny bankomat i mają dylemat, czy go jednak przypadkiem nie tolerować xD

Oczywiście w pewnym momencie wujek hehe śmieszek do mnie i do kuzyna, nazwijmy go Radek: "wszyscy z dziewczynami, a Anon z Radkiem to kiedy się swoimi pochwalą?". Miałem już coś dukać pod nosem, ale Radek mnie ubiegł i mówi "no ja to się mogę się partnerem pochwalić". Wszyscy myśleli, że żartuje, ale Radziu poważna mina i kontynuuje "serio, mogę go na Wielkanoc do Polski zaprosić".

No i zaczęła się konsternacja, bo zaczyna do rodziny dochodzić, że to na serio, ale wujek nie dawał za wygraną i ciągnie hehe żarty: "to może jeszcze murzyn ten Twój chłopak hehehe", na co Radek mówi: "nie, jego rodzina z Indii pochodzi" xDDDDDD

W tym momencie to śmiechłem na głos, ale jak spojrzałem na starego to myślałem, że mnie oczami zadusi xDDD W ogóle jak teraz o tym myślę, to i faktycznie nie było z czego się śmiać, bo babcia 83 lata, ciotka (matka Radzia) ma problemy z sercem a obie tak blade, że nawet ja opalony światłem monitora wyglądałem jak mokebe przy nich i istniała realna groźba, że w tym momencie zejdą ze świata xDD Szkoda jedynie, że miny ojca Radzia nie widziałem, bo musiałbym się wychylić, a ewidentnie ani on ani jego żona nie wiedzieli o gustach synka xD

Sytuację uratowała ciotka, żona wujka śmieszka, zarzucając pomysł pokrojenia tortu, i w tym momencie śmiechłem na głos po raz drugi, bo prawie wszyscy się rzucili do pomocy xDDDDDD

Wtedy pierwszy raz w dorosłym życiu mi się zaczęła Wigilia podobać, ale niestety, zanim jeszcze ostatnia osoba dostała kawałek tortu, to ci pierwsi zaczęli się zbierać i generalnie w ciągu 15 minut zostaliśmy tylko ja z rodzicami, babcia i rodzina wujka-śmieszka (gospodarze) a i my zaraz wyszliśmy. W drodze zresztą chichrałem po raz ostatni, tym razem jednak pod nosem, bo ojciec od zamknięcia drzwi aż do naszego domu prowadził ciągły, nieprzerwany monolog o pogodzie, idiotyzmie jeżdżenia na zimówkach w taką pogodę, #!$%@? wystroju świątecznym miast i w ogóle o czymkolwiek, byleby tylko chwili ciszy nie było, żebyśmy ja albo matka nie powiedzieli przypadkiem czegoś niewygodnego (Radziu to jego siostrzeniec) xDDD

Ostatecznie to była najszybsza Wigilia, jaką pamiętam, a jak wróciliśmy do domu, to stary przestał się odzywać, usiadł z browarem w ręku przed telewizorem i pasterkę oglądał, choć to stary komuch i go w kościele pamiętam tylko na mojej komunii xDDDD

Wielkanocy już chyba nie będzie, szkoda xD

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #swieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 114
to ci pierwsi zaczęli się zbierać i generalnie w ciągu 15 minut zostaliśmy tylko ja z rodzicami, babcia i rodzina wujka-śmieszka (gospodarze) a i my zaraz wyszliśmy.

@AnonimoweMirkoWyznania:
Przeczytałem i nadal nie wiem, dlaczego wszyscy wyszli. Bali sie zarazić czy to im było głupio, że się z niego śmiali?
A mi się bardzo podoba reakcja rodziny, woleli przemilczeć/zmienić temat niż obrażać i pouczać. Nie powinno się zmuszać ludzi do akceptowania wszystkiego, bo maja prawo do swojego zdania.


@L0-gin: Można zareagować kulturalnie, a nie tak niezręcznie. Nie muszą od razu go pochwalać albo próbować nawrócić, może być neutralne, "ahaa, ok", a nie "yy, uu, ekhmm, ładna pogoda dziś nie? kto pokroi torta? yyyy".
trudno wysiedziec z kims o kim wiesz ze wsadza komus w odbyt


@retrobajery: Jak znajomy ci się przyzna że uprawia seks analny z kobietą, to też trudno usiedzieć w jego pobliżu? ;)

po co sie meczyc i twierdzic ze sie ma jakies wiezi skoro wiezi to rodzina i dzieci i generalnie potomstwo potomstwa xD trzeba spedzac swieta we wlasnym gronie z ludzmi ktorzy cie toleruja a nie narzucac innym swoje zboczenia.
Homofobia w sumie nie jest aż takim patologicznym zjawiskiem. Przecież normalnej rodzinie zależy na stabilizacji i m.in. na potomkach


@aj_waj: Jeśli rodzinie na prawdę zależy na stabilizacji, to w ten sposób tego nie osiągną - wręcz przeciwnie, raczej taka rodzina prędzej się rozleci. Osoba źle z tego powodu traktowana po prostu się od tej rodziny odwróci. A jeśli wszystkie te ciotki, wujkowie, babcie i inne takie chcą spać spokojnie i się
@tymczasowe_konto333: a ty chwalisz sie takimi rzeczami przy uroczystosciach wigilijnych? po co wogle odpisales? zeby tu sie zezygac ta tolerancja ktorej nigdzie nie ma XD tak wspolne wigilie XD jedna wielka muslimska katolicja zydowska rodzina XD nawet prawoslawni maja swieta dopiero po sylwestrze.

a co dopiero luteranie ktorzy mordowowali w 39 katolikow xD

fakt pewnych tematow lepiej nie poruszac zeby sie karp z gownem nie kojarzyl XD ta ryba i tak
a ty chwalisz sie takimi rzeczami przy uroczystosciach wigilijnych?


@retrobajery: A co to ma do tematu o którym piszemy? Koleś się sam nie pochwalił, to rodzinka to z niego wyciągnęła.

po co wogle odpisales?


a po co ty odpisałeś? xD

tak wspolne wigilie XD jedna wielka muslimska katolicja zydowska rodzina XD nawet prawoslawni maja swieta dopiero po sylwestrze.


Nie rozmawialismy o ludziach różnego wyznania. Jeśli gej, fanatyk sportu, informatyk, stary dziad
Zarzutka, a nawet jak nie, to nie widzę powodu, dla którego wszyscy mieliby wybuchnąć entuzjazmem i/ albo udawać, że to jest normalne.


@KawaJimmiego: Jak wyżej, jest coś pomiędzy hiper optymizmem oraz niezręcznością. Wystarczyło kiwnąć głową "ok to może kiedyś go poznam" i nie byłoby ani niezręcznie i dziwnie, ani nie byłoby entuzjazmu. Fałszywą alternatywę stwarzasz, nikt nie wymaga entuzjazmu.
ale smiechlem z naiwniaka xD za duzo propagandy, to sie potem na lep rzuca i wydaje sie ze swiat sie zmienia a ludzie sie odmiennie kochaja XD tylko co byla wojna i nadal jest a tych ktorych tak kochasz zrzucali z dachow.


@retrobajery: Typie albo obchodzisz święta i jesteś wierzący i wyznajesz taką wiarę która mówi, że powinno być zjednoczenie się, albo miej w to #!$%@? tylko wtedy nie mów o
Nie widzę powodu dla którego ludzie mieliby udawać, że to jest normalne, kiedy jest mnóstwo dowodów, że nie jest


@KawaJimmiego: O jezu xD Nie będę tutaj dyskutował o tym czy bycie gejem jest normalne czy nie bo to nie ma żadnego znaczenia tutaj. Co w ogóle znaczy "normalne"? Zafarbowanie sobie włosów na niebieskiego też "normalne" nie jest, bo nie jest normą - mniejszosć ludzi ma farbowane niebieskie włosy. Nie chodzi o