Wpis z mikrobloga

Podstawa to dieta i treningi . Spalacze mogą zwiększyć efekt, ale bez diety i treningu efektu nie będzie wcale. Polecam zobaczyć sklad, spalacze zawierają kapsaicyne, zielona herbate, imbir i inne takie "rozgrzewające". Samemu można sobie robić fajne spalaczowe herbatki i szejki
@Bialy_Mis:

Jeśli chodzi o suplementacje

Legalnie:

- Kofeina
- Sytuacyjnie forskolina

Pół legalnie

- Yohimbina
- Synefryna
- Higamina
- Efedryna

Bardziej nielegalne

- T3
- Clen
- DNP

Inne spuść w kiblu. Jedyna droga to albo zwiększenie temperatury ciała, albo ciśnienia albo pulsu i to nie na poziomie termogeników pokroju kapsaicyny, bo to zrobi różnicę 50 kcal czyli zerową.

Ewentualnie działać można na około - wspomagając układ nerwowy, obniżać kortyzol
Ewentualnie działać można na około - wspomagając układ nerwowy, obniżać kortyzol aby poprawić komfort życia i sen na koniec redukcji. Od biedy gdy już nie chce się iść na trening to popracować nad stymulowaniem dopaminy/acetylocholiny.


@Kasahara: dzieki poczytam w wolnej chwili o tym.

- T3

- Clen

- DNP


@Kasahara: ale dostepne ?
@Bialy_Mis: @Kasahara: W stanach coraz popularniejsza jest karnityna iniekcyjna, ktora dziala podobnie jak insulina na glukoze, laduje kwasy tluszczowe do mitochondriow, czyli zapewnia wieksza dostepnosc energii na juz.
I wydaje sie byc calkiem bezpieczna, zwykla karnityna nie dziala, bo ma praktycznie zerowa biodostepnosc.

Plus ponoc zwieksza ilosc, czy tez uwrazliwia receptory androgenowe w miesniach.
@Bialy_Mis: Nielegalne, czyli zawierające substancje zakazane przez UE np. efedrynę, pseudoefedrynę, johimbinę.
Jednak to wszystko co wyzej da radę kupić.
Samemu możesz zmontować sobie taki zestaw np: kofeina+efedryna+aspiryna. Dokładnych proporcji Ci jednak nie podam, bo sam się nigdy w to nie bawiłem.
@Hank85: Tak działa również zwykła oralna karnityna, tylko właśnie jej działanie jest związane z samą pracą mitochondriów i możliwy wpływ na performance treningowy lecz nie bezpośrednio lipolizą. Po prostu to mechanizm działający na około, dlatego w kwestii tego suplementu rozjeżdża się faktyczne działanie z mechanizmem reklamowanym marketingowo. Ja polecam wersję Acetylowaną jeśli ktoś ma nadmiar kasy, bo działanie na funkcje kognitywne jest znaczące, ale to tylko jako uzupełnienie jakiegoś stacku. Zapewne
@Plecakofil: Jeśli chodzi na wpływ na lipolizę geranium nie działa. Ale jeśli chodzi o performance treningowy - jasne; choć obecnie w tym celu są lepsze dostępne środki jeśli ktoś chce pójść bardziej na ostro - pea, adrafinil, modafinil lub po prostu amfetamina. Problem w tym, ze zamkneli w tym roku ostatni bastion geranium, więc będzie można kupić tylko spod lady i pewnie dużo fake'ów będzie lub po prostu już utlenione związki
@Plecakofil: @Kasahara: to powiedzcie mi gdzie dostaniecie oryginalne 1.3d? Jestem bardzo ciekaw ;)

@Bialy_Mis: "spalacze" nie sa nic warte. Kup jakis najtanszy i tyle. Te ktore znajdziesz na allegro z dobrym skladem to podroby. Zamiast marnowac na to kase to kup dobre jedzenie.