Wpis z mikrobloga

@DizzyEgg: na jakiej podstawie oceniasz swoją atrakcyjność? opinia cioci? bez urazy, po prostu jestem ciekaw. Ja swojej nie jestem w stanie ocenić, biorąc pod uwagę że radzę sobie gorzej niż wszyscy wokół to dałbym sobie 1/10 może 2/10. Ty chyba też gówno ugrałeś mimo 20-go któregoś levelu, może masz zawyżoną samoocenę?
: po #!$%@? lecisz z ad personam, skoro ci ladnie wyjasnil statystyke.


@pffflstlss: To nie żadne ad personam, tylko prosty mechanizm ewolucyjny, sprawiający, że jednostki najmniej wartościowe rzadziej przenoszą swoje geny. Bez tego nie byłoby rozwoju.
to typowe w Polsce, tylko na Ukrainie spotyka się na każdym kroku więcej chamstwa niż tu.


@aardwolf: emigrując masz jeszcze mniejsze szanse na cokolwiek w relacjach damsko-męskich, bo w społecznościach "wyzwolonych" kobiety wybierają po prostu najlepszych facetów nawet jeśli muszą się nimi dzielić z innymi kobietami.

Tym sposobem garstka najprzystojniejszych mężczyzn często uprawa seks z wieloma kobietami, a przeciętniaki i słabiaki czekają na odpady.

Jak w Polsce nie znalazłeś spokojnej dziewczyny,
@Lawrence_z_Arabii: czy uważasz, że prokreacja dla takich słabiaków czy przeciętniaków ma jakiś sens, wiedząc że ich dzieci będą również mieć marne szanse, przez co czeka ich więcej rozczarowania i cierpienia w życiu? Wiem że pachnie trochę eugeniką, ale wg mnie ten pogląd/nauka nie jest wcale taka zła jak ją malują.