Wpis z mikrobloga

Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), daj + jeśli kibicujesz temu projektowi :-} Wśród plusujących rozlosuje paru ludzi do unikalnego powitania w gierce( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo kto wstawi najśmieszniejsze zdjęcie w komentarzu (sam wybiorę), ten zostanie moją postacią w szkole #!$%@? (nick z "NiktTuNieChcialbyc", zostanie zmieniony na nick gracza :-}".

Leszke Heszke: No i ja mu wtedy mówię „Michau weź, stwórz Wykot” i tak oto 6 dnia Michau stworzył Wykot, 7 dnia w ramach błędu powstała moderacja. Znowu obróciło! Zaraz nie wytrzymie.


Witajcie Mirkowie i Mirabelki, wczoraj gdzieś tak o 4:00 wpadła kolejna aktualizacja gry, gdzieś tak o 4:50 wpadła poprawka do tej aktualizacji (W wersji 0.6 występował błąd z zerową ceną przedmiotów w sklepie, wszystkim zalecam aktualizację do wersji
0.6.0.1). Spodziewałem się ciut większej aktualizacji, ale nie jest źle. Testy rozpoczęły się 18 grudnia, ten kto był na testach od początku, ten widzi, jak dużo się zmieniło przez te 3-4 dni. Planuję niedługo dodać panel statystyk. Co powinno być widoczne w panelu statystyk? Jakieś pomysły na nowe decyzje? Jakieś pomysły? Jakieś pytania?

Zna ktoś może jakiś dobry program do nagrywania gifów (Windows)? Wrzucam tutaj gifa, ale jest strasznie zniszczony, nowa rzecz z aktualizacji "Desant atencji".

Przypominam też, iż jeśli ktoś chce pisać o gierce na Mirko, to proszę o używanie tagu #mirkowaniegra I nie używanie moich gamedevowywch tagów :-} Przypominam też, iż wszelkie uwagi/błędy/pomysły zgłaszamy do mnie na PW.

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Jeśli ktoś chce nadal dołączyć do testów (Android, email GMAIL TYLKO), to proszę wypełnić ten formularz + obserwować mój tag/listę (zaproszenia do bety wysyłam seriami, więc możliwe, iż trzeba będzie troszkę poczekać).
Formularz Beta Testy

Zmiany:



#heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy
DonislawDev - Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), daj + jeśli kibicujesz ...

źródło: comment_CxaHlvEpGwC5yqNSeGADQ40UyfJmkt4f.gif

Pobierz

Czy jesteś zadowolony/zadowolona z obecnego przebiegu testów gry?

  • Tak 36.6% (87)
  • Nie 63.4% (151)

Oddanych głosów: 238

  • 43
@CzuowiekPajonk:
To troszkę Pan poczekasz( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ogólnie IOS jest na ten moment po za moim zasięgiem, bo bym musiał kupić:
- licencje za 100$ co rok (to jeszcze bym kupił).
- Maka jakiegoś
- Iphona jakiegoś.
A to już koszty w tysiącach, a zyski z gierek są równe 0 ;p A lekką ręką wydać parę tysięcy w jeden dzień, to troszkę szkoda.

Choć nie wykluczam