Wpis z mikrobloga

ale was Polaków można ruchac jako pracodawca xD już się nie mogę doczekać skończenia studiów i startowania z firmą xD

Będę Januszem do kwadratu

@Myszoskocznia: I wierzę w to. Mam takiego znajomego, który otwarcie przyznaje, że jak zacznie zatrudniać ludzi, to będzie ich walił bez mydła. Czemu? Bo może.
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Nie miał prawa.
Jak wysyłał wiadomości firmowe na prywatnego maila to jego problem.

Zresztą nawet jak mieliście jakąś umowę o poufności (w co wątpię) to umowa taka opiera się na deklaracji usunięcia, bo w praktyce przecież nie sposób usunąć wszystkich materiałów.
  • Odpowiedz
O #!$%@?, zalogowałem sie na dropboxa i okazało się, że miałem synchronizację, wszystkie wiadomości i załączniki mam zarchiwizowane ahahhahahahah #!$%@? xDxDxD


@LubieDlugoSpac: warto teraz wysłać maila ze screenem tych wiadomości i treścią w stylu "przypomniało mi się jak mnie pan zmusił do logowania się na prywatnego maila i kasowania wiadomości, teraz dowiedziałem się, że to było nadużycie z pana strony. No i też do końca coś nie pykło bo wiadomości
  • Odpowiedz
I nie chwailbym sie, ze jednak masz jakies materialy ze starej pracy, bo ich nie powinienes miec


@dupasmoka:
Może jeszcze czachę se ma zresetować?
Trochę relikt ten przepis.
Od tego jest ewentualny sąd jeśli dane poufne się wykorzysta, i tyle.
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: policjant przy rutynowej kontroli drogowej też nie ma prawa przeszukiwać ci bagażnika, bez nakazu - dlatego zauważ że sprytnie cię wtedy PROSI abyś otworzył, a ty odruchowo mu otwierasz
  • Odpowiedz
Jak mi kierownik dał wypowiedzenie to miał prawo zmusić mnie do zalogowania się na mojego prywatnego maila i skasowania wszystkich materiałów związanych z pracą? Ja się zalogowałem a on później przeglądał i kasował ...


@LubieDlugoSpac: Hahaha, na wykopie kazdy taki wyszczekany a w prawdziwym zyciu tylko skomlenie :D
  • Odpowiedz
dane


@dupasmoka:
No, najczęściej jest tak że najważniejsze zostaje w głowie - kontakty, metody, doświadczenie.
A jakby miał pena z kopią, to też maila mają mu trzepać, nawet jak zapomniał?
Ja używam licencjowanego softu i mogą mi skoczyć jak sobie go zatrzymam na pamiątkę - natomiast ważne jest, żeby takich rzeczy nie używać bo wtedy sąd w opcji.
Kiero z historii OPa to matoł, i tyle.
  • Odpowiedz
miał prawo zmusić mnie do zalogowania się na mojego prywatnego maila i skasowania wszystkich

@LubieDlugoSpac:
Na serio można być tak głupim? Tym bardziej to głupie, że już byłes do zwolnienia i czego się bałeś ... że jeszcze bardziej cię zwolni XDDDDDDDD
  • Odpowiedz