Wpis z mikrobloga

Hej mireczki #otwartywykopmobilny
Aktualizacja 0.4.2
- Przepisałem ekran wyszukiwarki
- Przepisałem kod odpowiedzialny za autosugestie. Dosyć długo zajeło mi ogarnięcie co jest nie tak, ale teraz już wszystko powinno działać poprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Poprawiłem kilka błędów
- Wersja Github - naprawiłem aktualizator - niestety ta wersja nie wyświetli wam się w poprzednich wersjach aplikacji, od teraz wszystko powinno działać poprawnie. Najnowszą aktualizację można pobrać z https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny/releases
Aktualizację dodałem także do Google Play, za kilka godzin powinna się pojawić. Mam teraz troszkę więcej wolnego, postaram się w najbliższym tygodniu ogarnąć komentarze linków / widok profilu oraz poprawić błędy w Android < 5.0
Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi
  • 17
@feelfree: super. Przydałaby się teraz obsługa odtwarzania filmów z youtuba w apce oraz pasek postępu podczas ładowania gifów.

Jak kiedyś pisałem przydałaby się również opcja żeby powiadomienia podzielić na poszczególne tagi ponieważ przy obserwowaniu sporej ilości tagów można coś przeoczyć. Mogłoby wyglądać to np. w taki sposób: wszystkie -> tag1 -> tag2 -> tag3 itd.. Zmieniać można byłoby to oczywiście przesuwając palcem w prawo i lewo. Da się to zrobić?

Chciałbym