Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla was to kolejne żale przegrywa, ale daleko mi do niego.
tl;dr
Jestem z partnerką w jednej klasie, w której sporo osób plotkuje na nas za plecami i nie chcę iść na studniówkę.

Mam różowego, jesteśmy razem w klasie. Pewna grupa w klasie jest wobec nas wrogo nastawiona, lecz nie wiemy w sumie kto konkretnie. Udają przyjaciół a za plecami obgadują.

Różowa trzyma się kilku koleżanek w klasie. Ja też się za bardzo w życie klasy nie angażuję, skupiam się na innych znajomych. Wszystko byłoby ok gdyby nie studniówka.
Moja różowa jest bardzo na tak, bo to studniówka i trzeba iść i w ogóle. Poza tym ma dobry kontakt z różowymi z klasy. Ja natomiast... No tak średnio. Nie dość, że płacimy za to gówno tyle, co za imprezę w fajnym lokalu, to jeszcze trzeba będzie przynieść swój alkohol (co prawda ja mógłbym w ogóle nie pić no ale to postawiłoby mnie w dziwnym świetle, więc po prostu wypilbym niewiele) no i spędzić te 10 czy ile godzin w towarzystwie ludzi, którzy bezczelnie #!$%@?ą plotki na mnie i różowego. Bardzo średnio mi się to podoba.
Dodajmy do tego koszt nowego garnituru, potrzebę znalezienia kierowcy (organizują to poza miastem, niby taniej) i to nieprzyjemne uczucie, gdy ci i te, którzy coś do nas mają, będą swoim towarzyszom pieprzyć coś na nasz temat na uszko.
W ciągu ostatniego miesiąca - dwóch miałem wrażenie, że ogólna sytuacja w grupie się poprawia, ale widzę, że jednak tak średnio. Powiecie - idź, trzymaj się swoich. Tylko ja w tej klasie nie mam żadnych "swoich" a usilne trzymanie się koleżanek różowego nie jest czymś co mnie kręci.
Poszlibyście na taką imprezę?

#studniowka #szkola #gorzkiezale #truestory ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dla was to kolejne żale przegrywa, ...

źródło: comment_RtNIEDvMXgrpPB9Hq8c0ho1k8egUqXuO.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem to wypadałoby jednak iść :p Garnituru kupować przecież nie musisz a za kierowcę może posłużyć ktoś z waszych rodziców albo wujków. Zresztą nie idziesz przecież sam tylko z twoją dziewczyną więc nie będzie ci się przykrzyło.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z wpisu wynika że jesteś typowym, licealnym chłoptasiem nie będącym w stanie podjąć żadnego działania bez zgody swoich młodocianych kolegów. Samoocenę masz tylko na tyle wysoką, na ile pozwolą ci rówieśnicy, czyli na poziomie zero. Ach te rozdmuchane problemy rozpieszczonych nastolatków ;] Spokojnie, skończysz szkółkę i zasmakujesz młody chłopaczku trochę życia to może wyhodujesz jaja i wyrośnie z ciebie coś, co w pewien sposób będzie przypominać mężczyznę ;] ale
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: czemu wypadałoby?
Muszę, bo nie mam garnituru, a że jestem szczupły, to będę musiał jeszcze oddać do krawca
@lukija: też tak myślę, ale... No nie wiem.
@DizzyEgg: boję się, że zepsuje jej imprezę jak tam pójdę.
@Nevermind9999: trzeba albo pić i umieć to robić, żeby było wesoło, albo tańczyć, żeby było wesoło. A ja alkoholu zawsze piłem mało, tańce skończyły się w zasadzie na podstawówce, bo potem byłem zazenowany swoim skillem.
@frytex2: to pierwsza impreza w tym towarzystwie * przecież napisałem, że ta klasa nie chciała
  • Odpowiedz
OP: @eARLq3:
Chodzi wyłącznie o to, że nie będę się tam dobrze bawił, bo z kim?
@dzisiajnasilownibylaaferawszatni: no nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło, z moimi kolegami z klasy mam tyle wspólnego, że kilka razy sobie nawzajem w czymś pomagaliśmy i spędzamy dziennie po 7h w jednym pomieszczeniu. Większość naszych kłótni wystąpiła właśnie z tego, że dane osoby próbują dominować w grupie przez ublizanie innym,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, że idz studniówka to jedna z lepszych inb w szkole sredniej, chociaż marny ze mnie tancerz czułem się tam jak Patrick Swayze w Dirty Dancing, studniówka to prawdziwy "must have" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz