Wpis z mikrobloga

Jadę sobie autobusem na szkolenie na lotnisku w #gdansk , a tu autobus się zatrzymuje koło Ikei i każe jakiś gościu wysiadać, bo ewakuacja. Ludzie się burzą kto za taksi zapłaci, a z silnika zaczyna się coraz mocniej dymić. Kierowca autobusu ogólnie strasznie zaspany i nie ogarnia co się dzieje, ale facet, który się okazało, że osobówką zatrzymał autobus w zatoczce bardzo ogarnięty, bo jeszcze przed zatrzaniem wezwał strażaków. Akcja się działa z 5/7 min temu, a strażacy już są.
#oporanku #prawidlowapostawaobywatelska
  • 27
@JRtI chyba widziałem 2 wozy, bo po chwili przyjechał 110 i jak nim zrobiłem rundę po złotej karczmie to już były na miejscu. Szybka reakcja, ciekawe czy się fajczyło, czy tylko dymiło.
@mrozik89 a wy deblile nam dajecie inwalidów do wizza w czasie tankowania xDDD, też macie taką jedną historię, jacy ci z konkurenci so gupie i nie umiom samolotów obsługiwać?
@mrozik89 nie było asysty straży, paliwiarz zrobił dym i czekał na strażaków, byłem przy tym, jak odjeżdżali tym śmiesznym autkiem, to prawie w strażaków #!$%@?. Ale nie rozumiem tego konfliktu welcome - ls. Jak Bydgoszcz i Toruń od zawsze nikt nie pamięta czemu. ))¯_(ツ)_/¯
@mrozik89 jak długo pracujesz, bo welcome rekrutuje jak #!$%@?, ze mną było 20 osób z czego 10 na płytę, a teraz też takie stada widzę. Ja jestem od listopada.