Wpis z mikrobloga

@Bunch: zwykle leki to placebo, żeby big pharma zbierała hajs, małym kosztem.
antybiotyki są prawdziwymi lekami ktore pomagaja, na zabijanie wirusów, bakterii. zapobiegaja wylewom i zapaleniem woreczka żółciowego
zaś szczepionki, to już inna historia.

jak jesteś zainteresowany tajnikami, jonizacji pozytywnym neutrino które pomaga na wzdęcia, wrzody i inne dolegliwości gastroastralne, poslij na pw maila założonego w trybie prywatnym.


#jonizacjapozytywnymneutrino
@Bunch: antybiotyk, jak sama nazwa wskazuje, jest "przeciwko życiu" - zabija/hamuje wzrost bakterii, nie wirusów. Jedna z gałęzi leków.
@mattpoz: chyba nie odróżniasz leków od suplementów diety. KAŻDY lek działa, bo jest strukturalnie wzorowany na neurotransmiterach, hormonach występujących w naszych organizmie lub po prostu jest substancją czynną o ukierunkowanym działaniu, która przeszła przez szereg wieloletnich badań (w tym na zwierzętach, ludziach chorych, zdrowych).

W witaminę C lewoskrętną, picie wody utlenionej i palenie czarownic też wierzysz?

@Bunch: antybiotyk to po prostu lek przeciwbakteryjny
@mattpoz: 'na zabijanie wirusów, zapobiegaja wylewom'

Poza tym nie ma czegoś takiego jak przeciwwirusowe antybiotyki. Tym właśnie różni się antybiotyk od innych leków, że działa w różnym stopniu TYLKO na bakterie. Dlatego ani grypy, ani HIV nie leczysz antybiotykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nigdy stosuję się antybiotyków zapobiegawczo, tym bardziej do wylewów (nie wiem skąd to wziąłeś i co układ krążenia ma do bakterii...). Poczytaj o
@avril_ool nie lecze grypy i hiv antybiotykiem.

Poczytaj o epidemi nanogrypy wywolanej szczepieniami przez to.
Witaminy C lewoskretna przy koncu lancucha ktora prostuje sie i skreca w prawo jest najlepsza rzecza jaka medycyna w ogole wymyslila.

Oklady z roztowru soli srebra, i wlasnie witaminy c wyleczyly sasiadke z wylewu niedokrwiennego mozgu.

Objawy ustapily tak szybko jak zaczynala stosowac oklady.

Indianie leczyli wszystko ziolami, preparatami naturalnymi i zyli.
Wiesz ile i indian umarlo
@mattpoz:
wyczułam #antyszczepionkowcy i zwolennika Zięby z daleka...
Mam nadzieję, że zarówno jego jak i Czerniaka (aktualnie sądowo wezwanego przez Łódzką Izbę Lekarską) pozbawią PWZ, bo to co mówią to po prostu parodia medycyny, herezje gorsze niż homeopatia.

Chętnie poczytam o epidemii nanogrypy, mógłbyś podrzucić jakieś artykuły? :)

Witamina C lewoskrętna- mówią Ci coś słowa 'racemat' i 'enancjomer'? Strukturalnie jest to kwas askorbinowy, który występuje w formie prawo- i lewoskrętnej. Czynną
@mattpoz: i ciekawostka. Robiłam staż w aptece akurat jak wit c lewoskrętna robiła się modna i automatycznie wszyscy producenci supli zmienili opakowania leków z nazwy 'wit c' na 'wit c LEWOSKRĘTNA', a skład pozostał ten sam. To jest właśnie przykład, gdzie przemysly farmaceutyczne próbują zarobić na takich idiotach, jak Ty. Tak samo zarabia Zięba, ktory mówi 'wszyscy konowały i leki są be, setki lat rozwoju medycyny jest be, kupta moje filtry