Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #moderacjacontent #4konserwy #neuropa
Jako, że mój wpis z 2 w nocy tajemniczo zniknął piszę jeszcze raz:
Czy moderacja na tym portalu ma resztki RiGCzu? To, że jesteście za jakąś opcją polityczną nie daje wam prawa do dyskryminowania i robienia idiotów z osób głosujących za inną opcją...

Wczoraj wrzuciliście na główną ten wpis z mirkobloga:
https://www.wykop.pl/wpis/28737967/az-wierzyc-sie-nie-chce-ale-kasprzak-fejkow-nie-pu/
Tyle, że nic w nim nie było opisane na dobrą sprawę, potem na głównej pojawiło się takie coś:
https://www.wykop.pl/link/4071097/bogata-przeszlosc-farmazona-teraz-odpowie-za-ataki-na-dziennikarzy/

Może przemianujcie sobie ten portal na tubę propagandową PO/Nowoczesnej, dodajcie jakieś logo na pasku na górze i przestańcie się nazywać portalem tworzonym wyłącznie przez użytkowników:

Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.


Wołam @Moderacja @m__b @a__s i oczywiście osobę, która jako jedyna na całym wykopie myśli logicznie, czyli @Andreth , który pisał tak:

zanim jakaś ameba napisze "i bardzo dobrze, obraził kobietę", niech przez chwilę POMYŚLI. #polityka
Pobierz SzymonCzarownik - #bekazlewactwa #moderacjacontent #4konserwy #neuropa
Jako, że mój ...
źródło: comment_TRNyS6pdjvgFOuRJt2TSWkmdUNJGGXnN.jpg
  • 9
@Wotto: @Lipathor: zderzenie z tzw. lewacką logiką nie jest łatwe, ale spróbuję wam to wytłumaczyć najprościej jak się da...
@Wotto - Na główną z mirko nie trafiają wpisy z dużą liczbą plusów (tak nawiasem, przywołany wpis miał ich raczej mało), tylko te, które @Moderacja uzna za warte tego, żeby je tam wrzucić - wrzucanie wpisów politycznych z mirkobloga na główną uważam za skrajny brak szacunku, tym bardziej, że już chyba
bo jestem dzisiaj miły dla ludzi, którzy nie lubią używać mózgu.


@SzymonCzarownik: za to idzie zgłoszenie, mam nadzieję, że dostaniesz bana i Twoje problemy same się rozwieją

Portal wykop reklamuje się jako portal tworzony przez użytkowników - tak nie jest


@SzymonCzarownik: kasa, misi, kasa. Portal żyje z reklam. Muszą choć trochę sterować. Bez userów nie będzie kasy, bez kasy nie będzie portalu

portal ten ma moderację o skrajnie lewicowych poglądach