Wpis z mikrobloga

via Android
  • 17
@PanJapson na tej samej liście znajdziemy też mieczyk Chrobrego. Sporządziła ją lewacka organizacja która z historią jest (jak widać) na bakier.
  • Odpowiedz
@Hank3: nie mowie o liście STOP Hejt. Podobne zapisy masz bodajże w ustawie. Zreszta rasizm jest kretyński, jakbyś poznał kilku obcokrajowcow to zrozumiałbyś, ze sa mądrzejsi i głupsi, tak jak w każdym innym państwie.

Akceptuje tylko nienawiść do muzułmanów i Rosjan. ]:->
  • Odpowiedz
via Android
  • 27
@PanJapson zdarzyło mi się odbywać rozmowy z ludźmi spoza granic Polski :) debile są wszędzie to prawda. Ja w moich machaniu konfederatka odnoszę się do aspektu wolnościowego.. ale tego nie wszyscy kumają. Potworna poprawność polityczna skazuje ten symbol na zaszufladkowanie ściśle rasistowskie.. a cała świetna kultura południa? Osobiście uwielbiam dobre country i nie mam problemu z kolorem swojej skóry xD
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg: za tym zdaniem jest skomplikowany proces myślowy, rób screeny to może kiedyś dojdziesz do tych samych wniosków. Chętnie podejmę sie dyskusji, pytaj o co chcesz.

Rosja- niemalże 100% przeciwne interesy z Polska
Mam nadzieje nie trzeba sie rozwodzić.

Muzułmanie- poza demografia nie robią nic dobrego, nie asymilują sie, rozrywają Europę i- zacytuj mnie za kilka lat- jeszcze bedą sobie, obym sie mylił, nimi mordę wycierać w razie nie-niesienia pomocy Polakom. Bo zamieszki na miejscu czy podwyższone stopnie
  • Odpowiedz
@PanJapson xD czekaj... chcesz przyjmować ludzi którzy sie nie asymilują i rozpieprzają porządek w kraju, zeby wynegocjować możliwość relokacji obcych wojsk do swojego kraju, po to, żeby wkurzać Rosjan którzy mają 100% sprzeczne interesy z Polską? Dobrze rozumiem? XD xD xD
  • Odpowiedz
@Hank3 szerokości i łap plusa za konfederatkę. Dałbym ci jeszcze jednego za ból dupy niektórych. Sam mam naszywkę a jeszcze nikt mi nigdy nic nie powiedział. Widać na żywo pamiętają, że to już nie internet ;)
  • Odpowiedz