Wpis z mikrobloga

@Krupier: jak lubi smazona rybe czy placki ziemniaczane to tak srednio, ale jak kawusie zrobi to jak w bajce ;) Zresta jak sie przypali miecho to i tak bedzie walic w calym mieszkaniu. Plus, ze wysoko, to jak okna otworzy to chwila i wywietrzone.
  • Odpowiedz
@skethoo: no ja już przerabiałem w swoim życiu i osobne kuchnie i aneks, obecnie kuchnie niemal dosłownie 2m^2 w przedpokoju i kupiłem mieszkanie z osobną kuchnią, której nie mogę się doczekać jak cholera. W miarę wysoko bo 4 piętro, lekki skos, duże okno, wietrzenie w kilka minut, a jak siedzę w pokoju to mnie gary oczekujące na zmywanie nie będą #!$%@?ć. ;p No i ja lubię gotować więc zależało mi
  • Odpowiedz
@poison101: Oj tak - czyste powietrze, wysoko (więc wszystkie jazdy z podtopieniami tych okolic nie dotyczą).

Planowałem na chełmie, wynajmuje nawet mieszkanie na cienistej, ale kurcze, te kolejki po te mieszkania to jakiś żart xD No i ludzie tam grożą że nikogo nie wpuszczą bez kolejki, więc odpuszczam powoli.

Chełm/Morena, ewentualnie okolice Lawendowych Wzgórz, ale to już strasznie daleko :/
  • Odpowiedz
@Mr_Gray: W granicach 700zł w zime. Tragedii nie ma, szczególnie że będę miał działalność na mieszkaniu w osobnym pokoju, więc część z tego sobie poodliczam ;)
  • Odpowiedz
@Rabusek: Ale to jednak hossa- oni po zakupie mieszkania mają Cię kompletnie w dupie- podobnie robyg. Jak będziesz miał w mieszkaniu jakieś ustreki to fundusz gwarancyjny nie będzie działał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz