Wpis z mikrobloga

  • 3
@Rabusek centralpark piecki. Te mieszkania już wiszą trochę czasu u nich. Oglądałem je i bym nie kupił, może być problem z sensowny zagospodarowaniem oraz aneks kuchenny bardzo mały w stosunku do pow. Mieszkania
  • Odpowiedz
@Rabusek: pokój dzienny z aneksem nie bedzie miał tych 28m2 - zobacz ze czesc ze stołem jest tak jakby na korytarzu, czyli mało użytkowe.
no i troche słabo, ze bedziesz gotował a za plecami zaraz salon z kanapa. łatwo o poparzenie przez nieuwagę albo gdy w domu latają dzieci/zwierzęta. + mało miejsca na pole robocze. gdzie będziecie przygotowywać rzeczy? zastanówcie sie czy nie ma za mało miejsca sam pod oknem,
  • Odpowiedz
@Rabusek: Brakuje jakiegoś miejsca do pracy, dla dorosłych, w łóżku nie. U dziecka przy biurku też bym raczej nie siedział. W kuchni tak sobie, na kanapie też nie zbyt. Jedyne zastrzeżenie, tak to super :D
  • Odpowiedz
Ej w ogóle, wielkie dzieki wszystkim tu i na PW, mocno zmieniliście mój tok myślenia i jeszcze dwa-trzy razy sie zastanowie, pomimo atrakcyjności oferty :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabusek: ja bym wywalił pokój 10,7m, powiększył pokój ten na lewo. Dzięki temu macie duża sypialnie i fajny, układny salon.
Stół jadalniany na północ od aneksu jako taka wyspa. Telewizor na ścianie od sypialni, sofa koło wyjścia na balkon.

Teraz zauważyłem że jest tam okno, więc trzeba by kombinować, żeby ten po lewej pokój powiększyć...
  • Odpowiedz
@Rabusek ma dużo racji. Dodatkowo dużo przestrzeni odbiera powierzchnia "wyłączona" przez niekorzystnie umieszczone drzwi wejściowe. Obejrzyj sobie Architecture is a good idea o tym jak wybrać najlepsze mieszkanie
  • Odpowiedz