Wpis z mikrobloga

Z takiego Lublewa czy innego Łęgowa jak na razie dojedzie do Gdańska Głównego w 20 minut. 10-12 minut dłużej niż z Moreny.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: całkowicie odpada, znajomych bym do siebie już nie zaprosił, mniejsze bezpieczeństwo (przynajmniej ja to tak odczuwam), dalej na pociąg/samolot. Zwyczajnie nie - a ceny tych mieszkań raczej nie spadną, jak zmienie zdanie to sprzedam i sie przeniosę na domek i jeszcze mi zostanie ;)
@FPNgda to prawda ogolnie wiekszosc mieszkan, ktore byly budowane w ostatnich latach sa swego rodzaju "hotelami" na dni, tygodnie itp. Najczesciej dla obcokrajowcow i kupowanie tam mieszkania by mieszkac jest mega problemem, bo w wiekszosci przypadkow Ci przyjezdni traktuja swoj przyjazd jako male wakacje i no wiadomo jak to wyglada. Sam mieszkam na Srodmiesciu, budownictwo jednak starsze a wiec wiekszosc ludzi starszych tu mieszka, jednak juz 1 mieszkanie jest wlasnie na taki
@Adamus56 ja ogólnie mieszkam na długich ogrodach i podobają mi się te nowe bloczki, lokalizacja super i chętnie bym tu zamieszkał w okolicy na swoim. No ale ceny też tu są masakryczne i nawet nie ukrywają, że mieszkania idą pod inwestycje. Niestety z przymusu trzeba szukać mieszkań gdzieś dalej
@Rabusek: I aktualnie nie kupujecie?
Jako że masz stabilną sytuacje finansową to chyba lepiej wziąć ten kredyt na mieszkanie i spłacać co miesiąc swoje mieszkanie niż wynajmowane. Na to samo wychodzi cenowo ale masz swoje ;)

Myślałeś nad szergowcem lub bliźniakiem?
Myślałeś nad szergowcem lub bliźniakiem?


@Marcinowy: Tak, odpada, nie czuje sie bezpiecznie w domu, nawet szeregowym. Wszystkie włamania z mojego małego miasta był zawsze w domach, w mieszkaniu nigdy nikomu sie nie włamali. Swojego czasu miałem kilka miesięcy z koszmarami budząc się i widząc kogoś kto nade mną stoi albo chodzi, albo gada do swojego kumpla "ej, on nie śpi" - i wtedy sie budziłem, w dokładnie tym samym miejscu xD
Tak, odpada, nie czuje sie bezpiecznie w domu, nawet szeregowym. Wszystkie włamania z mojego małego miasta był zawsze w domach, w mieszkaniu nigdy nikomu sie nie włamali. Swojego czasu miałem kilka miesięcy z koszmarami budząc się i widząc kogoś kto nade mną stoi albo chodzi, albo gada do swojego kumpla "ej, on nie śpi" - i wtedy sie budziłem, w dokładnie tym samym miejscu xD

Tak mną to ruszyło że nauczyłem sie
Na karczemkach się budują nowe szeregowce + Lidl a obok Biedra a trochę dalej Auchan( ͡º ͜ʖ͡º)


@Marcinowy: no nie robi, to nadal za daleko - morena i chełm ma tramwaje i jest w idealnej odległości od głównego ;) U mnie na chełmie w równej odległości od mojego mieszkania mam 3 biedronki, tesco 24h pod samym nosem i zaraz mi lidla wybudują na drodze do biedronki
tesco 24h


@Rabusek: no popatrz, ostatnio jechałem pewny na 100% w nocy do tesco w Gdynii (na pewno wiesz jakie) które zawsze było 24h a tu zaskoczenie od 6:00 do 00:00 hehe. Na szczęście zdążyłem zrobić zakupy bo byłem o 23:30 ( ͡ ͜ʖ ͡)