Wpis z mikrobloga

@Pedru: Gość zajmował się marketingiem w firmie SOLGAZ. Na początku robił dobry PR firmie na wykopie, rozdawał kubki, długopisy itd. Potem wyszło bagno, koleś robił szeptany marketing, używając nicków w stylu "ToNieJaZnowu", "ToNieJa1983" xD. Do tego koloryzował i słodził tak w tych swoich wpisach na forach gospodyni domowych, że wstyd. Potem wyszła prostytucja użytkowników, którzy za kubki i długopisy robili za murzynów od reklamy. No a on z nich korzystał xD.
@denuke nie każdy jest stworzony do sukcesów, większość ludzi to owce szukające kogokolwiek pod kogo można się podpiąć, czy to jakiś jutuber, strimer albo nawet pan od pr.

Różnica taka że interesując się Elonem można się naprawdę wiele nauczyć i nie jest to do końca złe. Gorzej jak np. słyszałem o czymś takim jak "hajsownicy" jakiegoś gimbusa z jutuba wtedy zenadlem tak mocno że nie wiem czy cos to zdoła w moim
Nie była afera z dupy, gościu zachwalał jakie to oszczędności w gazie i jaki wspaniały produkt. A co wyszło to żadnych oszczędności wielkich ta płyta niema, badania robili w firmie domowymi sposobami. Beka była z certyfikatu "onetu" bo wystawiła go firma która należy do onet.pl a wiadomo jak obiektywnie takie strony moga oceniać.
Do tego tej płyty nie domyjesz już nigdy do czysta. Wiem bo znajomi mają.

Wyszło jeszcze ze za plecami