Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy spotykając się jednocześnie z trzema kobietami przez około 3 tygodnie zachowuje się w stosunku do nich źle?
Powiem tak, jakiś czas temu rozstałem się z dziewczyną, trochę byłem sam i postanowiłem, że chcę się z kimś zacząć spotykać. O dziwo okazja nadarzyła się dość szybko na randki. Poznałem trochę nowych ludzi w tym kilka dziewczyn.
I wyszło tak, że przez 3 tygodnie spotykam się z trzema dziewczynami (przez ten czas z każda spotkałem się z 5 lub 6 razy), wszyscy jesteśmy koło 30. Przez ten czas z żadną z nich nie uprawiałem seksu, nie było żadnych macanek, z jedną się ostatnio całowaliśmy, nie było też żadnych deklaracji, że jesteśmy razem czy coś w tym stylu, po prostu spotykamy się żeby się poznać. I czy ja zachowuję się źle w stosunku do nich? Bo moi koledzy powiedzieli, że moje zachowanie nie jest do końca uczciwe. Ale ja sam uważam, że skoro nie było żadnej deklaracji między nami to chyba jest ok. Nie padły też żadne słowa ani z moich ust ani z ich typu zależy mi na Tobie itp. Więc dlaczego ja niby zachowuje się nieuczciwie? Rozumiem gdyby to trwało 3 miesiące no to takie coś to jest przesada a my mówimy o trzech tygodniach.
Ja nie mam do nich jakiś złych zamiarów, moje interncje nie polegają na tym żeby je wykorzystać czy przeciagać taką sytuację jak najdłużej czy chodzić z nimi wszystkimi jednocześnie do łóżka - ja chce je poznać, pospotykać się, zobaczyć, która lepiej pasuje do mnie a później wybrać jedną.
Co myślicie o tym, na prawdę robię źle tak jak mówią koledzy?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowypasek #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie musi być deklaracji, ale jakaś czułość to już sporo. Możesz wychodzić z różnymi osobami, spacerować czy rozmawiać ale nie możesz z tymi wszystkimi trzema osobami się całować, trzymać za łapkę i obiecywać nie wiadomo czego. Po pocałunku pierwszej powinieneś dążyć do wyklarowania sytuacji. To moje zdanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)