Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade

#rozdajo TRADYCYJNIE KLUCZYK DO DOWOLNEJ SKRZYNKI CSGO NA STEAM. LOSUJEMY JUTRO.
Ostatnie rozdajo wygrywa @Cebulon wyslij mi tradelinka na PW

Skupuję:
- skiny
- kosy
- klucze
- naklejk
- cale ekwipunki

Formy płatności:
- przelew bankowy zwykły
- przelew bankowy ekspresowy
- PayPal
- Skrill

Moja reputacja:
- Skupione skiny na wykopie za grubo ponad 200 000zl. Wszelkie potwierdzenia handlu z mirkami TUTAJ

Warunki skupu:
- Nigdy nie płace jako pierwszy. Ze względu na moją historie handlu tutaj najpierw wysyłasz skin, potem otrzymujesz zapłate. Błagam nie zawracaj mi głowy jak chcesz napisać, że Cię już okradziono i mam wysłać cokolwiek pierwszy, lub wystawisz na allegro. Nie interesuje mnie to.
- Skiny wyceniam indywidualnie, płacę praktycznie tyle samo co Opskins, tyle że szybciej, bez przewalutowań i na konto.
- Za klucze płace 6zł za sztukę.

Kontakt:
- Bezpośrednio na STEAM
- FANPAGE
- PW na Wykopie.
P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade 

#rozdajo TRADYCYJNIE KLUCZYK DO DOWOLNEJ S...

źródło: comment_ry5HBMlwxEMLrcIKQwsycUXokV6Shw8B.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@CygaroZwasem: @CeZ_ za drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD A na serio nie chce nikomu dupy zawracac, obrazek idealnie wpasowuje sie w wykop xD Zalatw mi skiny lepiej jakies bo ja od 2 dni trafiam na ludzi "wystawie Ci na allegro" i juz mam dosc xD
  • Odpowiedz
@CygaroZwasem: ta bede jak ty czekal 3-4 miesiace na zwrot i lazil po komisariatach bo nie mam co robic xD #!$%@? sie juz jak Cie wydymal ten gosc xD
a wlasnie tego fotoszopa bym przytulil dla rozowego, tylko wez mi daj jakas lepsza cene niz dla mirkow xd
  • Odpowiedz