Wpis z mikrobloga

Mireczki, stało się, w sobotę powiedzieliśmy Sobie Tak, może nie sakramentalne, ale pełnoprawne ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dzięki wszystkim, którzy wspierali mnie we wpisach: Jeden i [Dwa](https://www.wykop.pl/wpis/28041795/wlasnie-uslyszalem-cos-#!$%@?-bolesnego-bylem-u-/). "Imprezka" o ile 11 osób można tak nazwać była udana, wszyscy jesteśmy zadowoleni a My jeszcze nie skończyliśmy sprzątać.

Jeszcze raz dziękuję wam za słowa wsparcia, nie spodziewałem się, że mimo że żadnego z was nigdy nie widziałem to dostałem od was tyle ciepłych życzeń.

#slub #chwalesie #truestory

PS

KornixPL - Mireczki, stało się, w sobotę powiedzieliśmy Sobie Tak, może nie sakrament...

źródło: comment_EbiFhVj5MyjJiZDlEiAX7ab72K99FLfc.jpg

Pobierz
  • 199
  • Odpowiedz
@KornixPL: ooo, najlepszego Mirku :) Szczęścia na nowej drodze życia i żeby różowej nie #!$%@?ło po ślubie (nie żebym czarnowidztwo jakieś siała, ale po koleżankach widzę jak kiełbie z łba wychodzą ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) . W ogóle, jak wyszło z kochaną rodzinką?
  • Odpowiedz
@KornixPL: Tak bardzo propsuję, że nawet nie. Mała, przyjemna imprezka to złoto. Dzięki temu nie było wujka Staszka tańczącego makarenę z jajami na wierzchu, ani ciotki Helgi rzygającej na babcię Ziutę. Za to dokładnie wszystko zapamiętasz i będą to wspomnienia żywsze, niż z imprezy na dwieście osób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ledwo położyłem głowę na poduszcze a już dzwonek do drzwi, teściowa, właściwie mamusia :D że przyszła nam pomóc ogarniać obiad dla dziadków :P


@KornixPL: ja bym tam jeszcze podziałał :D

a już dzwonek do drzwi, teściowa, właściwie mamusia


@KornixPL: to już ci mogę powiedzieć, że mamusia będzie częstym gościem :P współczuwam

(nie żebym czarnowidztwo jakieś siała, ale po koleżankach widzę jak kiełbie z łba wychodzą


@wykopnieta: nie musi być
  • Odpowiedz
@bercikk: Dokładnie, słyszałem kilka komentarzy na ten temat ale no puściłem w niepamięć

@diagnoza:

Pokładziny – wstąpienie do łoża i cielesne obcowanie małżonków w obecności świadków.


@madry_i_mieciutki: @Ranger: @md23: Nope, nie było jej

@Kubul: Dziękuję!
@diagnoza: Dziękujemy, na prawdę, dużo wsparcia z waszej strony mireczki, zrobiłbym rozdajo tortu weselnego, ale będzie flaszeczka z oczywistych względów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wykopnieta:
  • Odpowiedz