Wpis z mikrobloga

Wystawilam perfumetke za 12zł.Stoja na olxie za 15-20 zalega mi wiwc co tam niech strace te 3 cebuliony. I odzywaja sie janusze aby wyslac za pobraniem (nie wiem czy po zlosci to robia zeby potem nie odebrac czy wtf)
Ale ten to zmiazdzyl mi glowe. Pobranie kosztuje 20zl, mam zaplacic z tego 9. Czyli de facto wyjdzie, _że sprzedam perfum za 3zl.


#olx
sylahaj - Wystawilam perfumetke za 12zł.Stoja na olxie za 15-20 zalega mi wiwc co tam...

źródło: comment_NolH8P1aQTMsmTGZiGG9FhgjzlEAgxWD.jpg

Pobierz
  • 11
@sylahaj: Interes życia to bym miał jak wystawiłem jakąś bluzkę swojego różowego za 5 zeta. Laska pisze czy w tej cenie jej wysyłkę zrobię poleconym. Jasne dwie sztuki wysyłam :D.
Ja z kolei wysyłalem już sporo paczek za pobraniem przez olx i nigdy nic smutnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) mi się nie przydarzyło. Pobraniowa na konto kosztuje 16zł. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@sylahaj: Jeszcze lubię kategorię "rezerwuję". Jeszcze nikt kto prosił o rezerwację czegokolwiek ostatecznie nie kupił. Ostatnio też baba się zapierała, że bierze tylko w piątek bo pieniądze weźmie. Ta jeszcze miała wymówki jakieś. A zwykle kontakt się urywa. W sumie to i tak mówię, że rezerwuję a jakby ktoś chciał kupić to bym sprzedał bez mrugnięcia okiem :). Czasami trafia się konkret człowiek, Gdzie mogę odebrać? Będę za 15 minut. Jest
tzeba doliczyc za koperte i folie bo przeciez perfumu od tak niezabezpieczonego nie wysle co jest logiczne przynajmniej dla mnie ale skoro pan z warszawy ma taniej :) zreszta mam najtaniej a ten jeszcze chxe przycebulic to jest chore