Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli masz ponad 185cm to nieważne czy jesteś ekstremalnie chudy, przeciętny, gruby czy przypakowany. Zawsze znajdzie się sporo kobiet, które na ciebie będą lecieć. Mam znajomego, który ma 192cm, jest tak chudy jak chłopak na obrazku. Zawsze miał powodzenie u kobiet, mimo tej niemęskiej sylwetki, braku silnych ramion i tych chudziutkich nóg.

Co ja mogę zrobić z tym, że mam 161cm? Mimo tego, że jestem silny, przypakowany, mam szerokie ramiona. Teoretycznie wszystko co się kobietom podoba, ale tylko ze względu na wzrost każda mnie odrzuca. Nawet te niższe ode mnie wolą wysokich.

Jeszcze jedno mnie #!$%@? niesamowicie. Gdy ktoś mówi, że jestem mały. Najczęściej właśnie przez takich wysokich suchoklatesów (bo oni się uważają za "dużych" xD)... nie jestem mały, tylko co najwyżej niski.

#wzrost #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #mikrokoksy #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jeśli masz ponad 185cm to nieważne ...

źródło: comment_twiJ1tCey2PvSzXm6hLG6iw5GBDMyL5G.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ty, ale nie żyjemy w czasach gdzie facet musiał upolować obiad, być silny i owłosiony, tylko są różne gusta. tacy kolesie jak ten ze zdjęcia są atrakcyjni, bo #!$%@?ąc od wzrostu to jest zadbany i ładny/przystojny. część różowych będzie chciała jakiegoś totalnie męskiego faceta i takiego sobie nie wybierze, ale nie każda na to patrzy, a wy dalej żyjecie w jakimś archetypie fizycznej męskości gdzie użycie kremu do rąk
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest to prawda - chociażby przykład z licbazy - na moim roczniku najpopularniejsi byli kolesie 160-170 max. Dlaczego? Ponieważ są panny, które nie potrzebują aby facet był od nich 20 cm wyższy. Sam mierząc 191 cm i ważąc 90kg jestem raczej standardowej budowy, natomiast nie zauważyłem zwiększonego zainteresowania swoją osobą względem niższych gości, sam mam znajomych którzy mają dziewczyny swojego wzrostu (okolice 170), więc teraz nie jest to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja też mam 161 cm wzrostu, ale w sumie mi to zwisa. Nic na to nie mogę poradzić, więc to akceptuję ( ͡º ͜ʖ͡º) też nie mam wielkiego powodzenia, też pewnie nie raz ktoś mi zgarnął #rozowypasek sprzed nosa, bo był wyższy, ale to też mi zwisa. Najwyżej umrę w samotności ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz