Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1813
Nie mam z kim spedzic swiat ;(

Mieszkam w Katowicach, cala rodzina mieszka gdzies daleko (Szczecin na przyklad), sobote mam pracujaca i koniec koncow w wigilie bede sama. Czy ktos z Katowic badz okolic rowniez spedza swieta samotnie? Moze polaczymy sily? :) Samotnosc na co dzien jest ciezka, a w ten dzien wrecz dobijająca

#katowice #swieta #samotnosc #prosba
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotny różowy żali się że jest sam - oj biedactwo jak mogę pomóc
samotny mirek żali się że jest sam - weź się k---a w garść przegrywie

nie mówcie że tak by nie było
  • Odpowiedz
@Szalom: w dupi€ mam jej płeć. Zaprosiłbym i Ciebie gdybyś nie miał z kim spędzić wigili a chciał przyjść. Do świąt jest tydzień. Można się z drugą osobą zapoznać itp. Babka zadała pytanie a większość odpowiedzi dotyczyła jej wyjazdu, którego nie chce, no to? Nie chcesz jej zapraszać to nie, po co się czepiać o jakiś Szczecin?
  • Odpowiedz
@And2ia: @And2ia : pisze, że nie ma takiej możliwości i można wywnioskować, że chodzi o odległość (pisała, że daleko) która dla normalnego, ogarniętego człowieka nie stanowi dużego problemu bo to kilka godzin jazdy samochodem /pociągiem i na pewno nie jest powodem do użalania się nad sobą. Więc albo opka jest nieogarniętą osobą, jakich tu wiele, albo nie zależy jej aż tak na tym żeby do tej rodziny jechać. Normalna
  • Odpowiedz
Dobra nie macie po co sie wywnetrzniac. OP nie jest najwyrazniej az taka samotna w swieta bo propozycje spotkania sie w kilka osob olala tak samo jak pytanie czy cos organizujemy i czy temat jest aktualny. Zwykla atencyjna zarzutka. Rozejsc sie.
  • Odpowiedz