Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1813
Nie mam z kim spedzic swiat ;(

Mieszkam w Katowicach, cala rodzina mieszka gdzies daleko (Szczecin na przyklad), sobote mam pracujaca i koniec koncow w wigilie bede sama. Czy ktos z Katowic badz okolic rowniez spedza swieta samotnie? Moze polaczymy sily? :) Samotnosc na co dzien jest ciezka, a w ten dzien wrecz dobijająca

#katowice #swieta #samotnosc #prosba
  • 279
@BlackLadybug: @w_ciul: współczuje dziewczyny, ja ostatnia wigilie spędzałem na ławce w parku z jakimiś menelami (do dnia dzisiejszego mówią mi „dzien dobry” ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w sumie z nimi była lepsza atmosfera niż z moja była.... Mam nadzieje, ze się zgadacie i miło spędzicie ten wieczór! Powodzenia Wam życzę i „Wesołych świat”

@nieocenzurowany88 zauwaz jedna rzecz, na wykopie niekoniecznie ludzie chca wszystko pisac :) jak nie moze to nie mozesz i po #!$%@? drazyc temat? Znalazlo sie pare osob z sercem wspolczujace i/lub spotkajace sie z osoba piszaca ten temat :)
@BlackLadybug: Wątek okrutnie długi, akurat wczoraj .... miałem plany. I nie byłem na wypoku...

Coś się wykreowało na dzisiaj ? lub jutro ? praktycznie jestem otwarty na propozycję żeby poznać kogoś nowego :) Szczegóły na priv, bo nie chcę głośno opowiadać swojej przyjeb...ej historii