Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1813
Nie mam z kim spedzic swiat ;(

Mieszkam w Katowicach, cala rodzina mieszka gdzies daleko (Szczecin na przyklad), sobote mam pracujaca i koniec koncow w wigilie bede sama. Czy ktos z Katowic badz okolic rowniez spedza swieta samotnie? Moze polaczymy sily? :) Samotnosc na co dzien jest ciezka, a w ten dzien wrecz dobijająca

#katowice #swieta #samotnosc #prosba
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fledgeling: Mój tata zawsze mówił, że kiedyś ludzie będą się r----ć przez monitor, bo do tego sprowadzasz w tym momencie święta sugerując korzystanie ze Skype. Równie dobrze może wejść sobie na jakiś czat i gadać z ludźmi w ten sposób. To już lepiej faktycznie napisać na wykopie i znależć kogoś z kim pójdzie na p--o.
  • Odpowiedz
@BlackLadybug mama mi opowiadała że mój wujek w czasach glebokiego prl-u będąc w wojsku gdzieś w p---u w Polsce wracał na wigilię kilkanaście godzin. nie mając ostatecznie czym dojechać do domu ostatnie 30km przeszedł pieszo w zajebistym śniegu i mrozie. rodzina czekała na niego prawie do północy i wtedy zaczęli jeść wigilię. a Ty mówisz że kończąc pracę w sobotę nie dojedziesz 500 km do szczecina w 24 godziny. no faktycznie
  • Odpowiedz
@fledgeling: Gadanie przez Skype to nie to samo co gadanie na żywo, tak jak walenie konia do kamerki to nie to samo jak walenie konia do drugiej osoby. W święta też jem, ściskam ludzi, bawię się z psem i generalnie obcuje fizycznie i EMPIRYCZNIE z innymi ludźmi .
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: Już jej ktoś wyżej to wrzucał? Wysiliłeś się chociaż MINIMALNIE, by przeczytać cały wątek? Do tego, napisała WYRAŹNIE, że nie ma takiej możliwości. Pewnie czytanie ze zrozumieniem jest strasznym wyczynem.
  • Odpowiedz
@Zari no zmieniają. jest łatwiej xD. nie patrzę na OPkę przez pryzmat mojego wujka ale niech nie powtarza że nie ma możliwości dojechać bo ma co zamieściłem na screenie wyżej. mogła napisać po prostu że jest sama i szuka towarzystwa
  • Odpowiedz
@BlackLadybug: O k---a, faktycznie p------e jak nie chce się jechać do Szczecina, a rodzina nie robiłaby problemu, bo może jakaś dalsza czy coś, a sama byś z nimi spędzić chciała. W tym roku Wigilia jest w niedzielę, ludzie w inne lata normalnie pracują w nią, a mimo to jakoś dają radę dotrzeć. No może jak bardzo daleko to biorą wolne, ale jak godzina, dwie drogi to nie.
  • Odpowiedz
@BlackLadybug: to teraz trzeba ci zorganizować sylwka ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie sam jeszcze nie mam planów ;). miło ,że ktoś sie znalazł ale wpisy pokaż zdjęcie etc to rak tego serwisu ;) mam nadzieje, że nie posmutniałaś ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@BlackLadybug
Piszesz ze nie masz możliwości jechsc do rodziny, dlaczego?
Liczę na rzeczowa odpowiedź a nie jakieś wynikające zdanie rzucone w eter. Jeśli nie chcesz tu to napisz na pw. Po prostu jestem ciekawa co cię trzyma, bo praca to napewno nie jest ;)
  • Odpowiedz