Wpis z mikrobloga

Szukam dla niebieskiego porządnych jeansów. Ostatnio kupiłam mu jakieś chyba z BigStara i nie wytrzymały nawet pół roku. Niebieski to typ człowieka który lubi dobre jakościowo rzeczy które maja mu służyć przez lata - najpierw do pracy, potem sobie donosi w ogrodzie. Coś dobrego na kilka sezonów za powiedzmy 300-400zl? Kiedyś miał Lee i był zadowolony, ale to było dawno i nie wiem czy jakość nie spadła... #ubierajsiezwykopem
  • 16
@zaba34: https://custom.luxire.com/products/luxire-selvedge-custom-jeans Prosze bardzo. Japoński selvedge denim szyty na konkretne podane wymiary (polecam dokładnie zmierzyć najlepiej leżące spodnie i ew. nanieść poprawki), z bardzo dokładnym wykonaniem i praktycznie dowolnymi ficzerami. Woli spodnie z denimu, ale bez kontrastowe pomarańczowej nitki i z kieszeniami ukośnymi zamiast 5pocket? No problem! Standardowe dżinsy 5 pocket i kontrast? Luzik, także nie problem. Ogółem co się da wykonać ze spodniami to oni robią.

No i są ręcznie
@zaba34: tylko wranglery :) bardzo dobre spodnie, zwlaszcza model wyzej wspomniany, arizona. Inne modele tez nie sa zle. Sam w nich chodze, nie dosc ze material bardzo dobrej jakosci to jeszcze kazdy powinien znalezc rozmiar dla siebie :)
@zaba34: #!$%@? 400zł za spodnie dla roboli xD Ja w Next kupowałem za 30 funtów i przez dwa lata zero śladów zużycia, jeans porządny bez dodatków jakiejś lycry i kroje też całkiem spoko. Nie defasonują się z czasem więc polecam.
@IcyHot: Mówię tylko z własnego doświadczenia. Jestem raczej osobą która nosi spodnie "do zajechania" i te spośród Levisów, Big starów, Lee itp. były nie dość że najwygodniejsze, to jeszcze wytrzymały zamiast pół, czy max roku, dwa lata.
@Beszczebelny: rok-półtorej niech przechodzi w ładnych, potem niech będą do zajechania. W tych co ma teraz zanim zdążą się sprać czy zdefasonowac robią sie przetarcia w kroku albo na kieszeniach