Wpis z mikrobloga

@basia15 Z początku bywało ciężko, bo jednak różnice zachowań i przyzwyczajeń były aż za widoczne. Ale z czasem się dotarliśmy. Wiadomo że ma większe wymagania niż był był z dziewczyną w swoim wieku, ale z tym wiążą się akurat same plusy. Troszkę przy niej dojrzalem. Wiara w moim wieku studiuje szukając przy tym każdej okazji żeby się n-----c czy chwalić ile to on nie wyruchal czy coś w ten desen. A
  • Odpowiedz
@Generau-armii-progresywnej: niestety jeszcze nie i niema mowy o wpadce, bo planujemy :) (lvl 30 here, więc wypadałoby już). Termin taki ze względu na to, że się zbiega ze świętami, więc łatwiej było znajomym emigrantom przyjechać no i wszystkim łatwiej było o urlop. Miało być jeszcze bliżej świąt, ale to był ostatni termin w tym roku :)

@zimbabwe234: Jak się wyszalałeś to spoko, jak nie to (nie mówię o
  • Odpowiedz
@barszcz_polski Trochę już z kumplami poszalelismy.Poza tym ja raczej wolę zacisze domowe niż jakikolwiek kluby czy coś. Dziękuję bardzo. Ja życzę wytrwałości i miłości przede wszystkim. Zazdrosze że masz już ten dzień za sobą ;) Ja to nie wiem czy poradzę sobie że stresem.
  • Odpowiedz