Wpis z mikrobloga

Dziś jedna z moich ulubionych historii, w którą pewnie wielu z was nie uwierzy, ale może jednocześnie znajdą się tacy, którzy podsuną możliwą odpowiedź na pytanie jak to się kurde mogło stać xD

Historia nr 3

Wspominałam już, że znajoma ma dwa wyuczone zawody - przez jakieś dwa lata miała bardzo mało wolnych dni w miesiącu, dosłownie kilka, ze względu na robienie naraz studiów i tytułu technika. Wspominałam również, że mieszkała z bardzo krótko trzymającymi ją rodzicami, ci kontrolowali ją również przez wydzielanie drobnego hajsu na jej wydatki według swojego widzimisię, czyli czasem wcale.
Któregoś dnia moja znajoma, będąc zdesperowana brakiem gotówki a jednocześnie świeżo po lekturze 50 Twarzy Greya postanowiła....znaleźć sobie sponsora xD Tylko takiego fajnego, inteligentnego i atrakcyjnego, który byłby prawie jak partner, żeby to stało możliwie daleko od seksu za pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znalazła więc kilka stronek z ogłoszeniami, wzięła namiary na kilku facetów, którzy się jej spodobali i przygotowała zapoznawczego maila z opcją "wyślij do wielu". W mailu opisała siebie, co lubi w łóżku i załączyła kilka zdjęć (na szczęście w ubraniu).
No i teraz ta dziwna i śmieszna część historii: musicie wiedzieć, że moja znajoma nie bardzo umiała w komputer. Owszem, na reklamy w stylu "powiększył penisa w dwa tygodnie zobacz memy" raczej nie dałaby się nabrać, ale kliknąć w jakiś badziew, który narobiłby jej problemów na komputerze mogłaby, z powodzeniem. Nie bardzo też pilnowała haseł i wszędzie miała to samo xD Nie pilnowała ostrożności i logowała się na komputerach u znajomych, może ktoś chciał jej zrobić na złość, nie wiem, ale maile, mimo że zostały wysłane z alternatywnego adresu....otrzymali jej znajomi z uczelni, ja i jej matka. Od kolegi ze studiów otrzymała smsa o treści:

KAROLINA CZY TO ŻART!?


Był płacz, lament, histeria xD W końcu stanęło na obdzwonieniu tych ludzi z tłumaczeniem, że to jej były spreparował te wiadomości i rozesłał po jej znajomych, żeby ją oczernić. Ludzie to kupili, nawet jedna koleżanka powiedziała "nie przejmuj się, widać, że ta gotowiec ściągnięty z netu" XDDD Nikt by jej o to nie podejrzewał, bo jak wspominałam, dziewczyna nie prezentowała się jak Karyna i dobrze się uczyła.

Jej matka nigdy się nie zająknęła na ten temat, ale nie odzywała się do niej kilkanaście tygodni.

Po tej akcji znajoma znalazła sobie dorywczą pracę w pobliskiej knajpie i nigdy już nie pomyślała o sponsoringu.

#inbykaroliny #rozowepaski #logkarozowychpaskow #seks #sponsoring
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ninakraviz: #!$%@?, ludzie to potrafią sobie wmówić wszystko... Zupełnie nie brzmi jak prostytucja. Od internetu to się ludziom we łbie #!$%@?ło, a już w szczególności babom xD Jakiś polski Grey ją zerżnie, zapłaci i jeszcze może się zakocha? xDD
  • Odpowiedz
@ninakraviz Kujonka i wiedziała co lubi w łóżku?
Przecież takie leżą jak worek ziemniaków, nie wspominając o tym, że to zazwyczaj dziewice i aby były seksy to trzeba niemal się oświadczyć...
  • Odpowiedz
@ninakraviz Odwiedź burdel, albo umów się z jakąś panną z roksy to zmienisz zdanie na temat ich wykształcenia...
To tłuki, które nie wiedzą na jakim mieszkają kontyncenie. Ich zainteresowania to pazurki i ciuszki.
  • Odpowiedz
@chaberr: jesteś pewien, że wszystkie? Przecież masa studentek się sponsoringuje i co, uważasz, że każda jest tępa jak but? Akurat moja znajoma tytanem intelektu nie jest, co pokazują sytuacje w jakie się wikłała. To, że miała dobre oceny bo starzy zmuszali ją do nauki i robili piekło przy każdej gorszej ocenie nie świadczy o jej intelekcie, tylko pracy jaką wkładała w naukę.
  • Odpowiedz
@snowball666 pozwolę sobie zacytować słowa jednego, mądrego Mirka

"Kobiety nienawidzą prostytutek, bo te ruinują ich monopol na seks. To nie chodzi o to, że cucki łożą na nie pieniadze, bo nie każda kobieta ma swojego kaka. Chodzi o to, że każda kobieta używa swojego piźdizska jako szalenie skuteczniej karty przetargowej. Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną. I co, teraz ma zrezygnować z tego? Pozwolić, żeby mężczyźni się zaspokajali bez jej udziału? Z tego samego powodu kobiety często szydzą i gnoją męską masturbację (dziwnym trafem kobieca masturbacja jest seksowna, męska obleśna), nieraz zrównując ją wręcz do zdrady. Zobaczcie sami jak taksówkarzom #!$%@? na widok Ubera. Jak reagują agresją, zarzucają mu niezdrową konkurencję, biją, grożą i bluzgają. Analogiczna reakcja występuje u kobiet w stosunku do prostytucji, a przede wszystkim w stosunku do ich klientów. Nagle okazuje się, że można wozić (ruchać) ludzi lepiej, taniej (bez #!$%@? szajsu i wychodzenia sobie łaskawie seksu). A zarzut o nieuczciwą konkurencję? W mniemaniu taksiarzy (kobiet) to jest nieuczciwe, że uber (prostytutki) grają niezgodnie z zasadami, które to sobie taksiarze wymyślili.

Tu dochodzimy do kolejnej przyczyny, tj. jakości świadczonych usług. Księżniczka nie dość, że łaskawie dopuści do siebie mężczyznę, to wie, że jej jakość jest dość niska. Boi się, że zostanie zweryfikowana, a wtedy będzie miała problem jak powyżej.
  • Odpowiedz
@chaberr: jezu chryste znowu ta pasta, przecież to ty obrażasz prostytutki a nie ja, ja do nich nic nie mam nawet to juz pisałam na wykopie jakiemuś mirkowi (i mirabelce zresztą też) który je obrażał że one ciężko harują i nie ma po co ich obrażać jak nie robią nikomu nic złego

ale szwagrami to już w #!$%@? gardzę bo gdyby nie prostytutki to pozostałyby wam tylko gwałty, a ty
  • Odpowiedz
ze względu na robienie naraz studiów i tytułu technika


@ninakraviz: Sorki ale tytuł technika w większości dziedzin, czy tam kierunków w Polsce to kpina + robienie studiów, gdzie tytuł technika bez podjętej pracy jest bodajże ważny mniej niż inżynierka xD
brzmi jak bait albo znajoma to idiotka (w sumie dalsza część historii to potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
Sorki ale tytuł technika w większości dziedzin, czy tam kierunków w Polsce to kpina + robienie studiów, gdzie tytuł technika bez podjętej pracy jest bodajże ważny mniej niż inżynierka xD


@MatexN: ale studia były z zupełnie innej dziedziny niż technik. Kontynuowała je zaocznie podczas robienia stażu na technika. W sumie trochę bez sensu, bo przez to zaniedbała studia i nigdy nie pracowała w zawodzie, z którego zrobiła magistra.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: To niech lepiej znajdzie tego sponsora ( ͡º ͜ʖ͡º)
Widziałem sporo egzaminów na technika i wiedza jaka jest tam wymagana jest na takim poziomie, że sporo ludzi by się w 1-2 tygodnie do tego nauczyło.
A co studiuje?
  • Odpowiedz
@MatexN: a wierzę, pamiętam, że w pewnym momencie naukę w tej policealnej szkole zaniedbała, a i tak egzamin na technika zdała z bardzo dobrym wynikiem. Nie studiuje, studiowała i ukończyła zaocznie ulubiony kierunek wykopków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Czyli informatyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chcę oceniać ale sporo różowych leci na zasadzie, że są różowymi i zawsze znajdą multum frajerów co sporo programów itp. zrobią za nich, tylko potem jest zderzenie z brutalną rzeczywistością, gdzie żadna firma ich nie chce.
No ale stypendium i wysoka średnia jest bo wykłady z teorii zdane na 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz