Wpis z mikrobloga

Dziś jedna z moich ulubionych historii, w którą pewnie wielu z was nie uwierzy, ale może jednocześnie znajdą się tacy, którzy podsuną możliwą odpowiedź na pytanie jak to się kurde mogło stać xD

Historia nr 3

Wspominałam już, że znajoma ma dwa wyuczone zawody - przez jakieś dwa lata miała bardzo mało wolnych dni w miesiącu, dosłownie kilka, ze względu na robienie naraz studiów i tytułu technika. Wspominałam również, że mieszkała z bardzo krótko trzymającymi ją rodzicami, ci kontrolowali ją również przez wydzielanie drobnego hajsu na jej wydatki według swojego widzimisię, czyli czasem wcale.
Któregoś dnia moja znajoma, będąc zdesperowana brakiem gotówki a jednocześnie świeżo po lekturze 50 Twarzy Greya postanowiła....znaleźć sobie sponsora xD Tylko takiego fajnego, inteligentnego i atrakcyjnego, który byłby prawie jak partner, żeby to stało możliwie daleko od seksu za pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znalazła więc kilka stronek z ogłoszeniami, wzięła namiary na kilku facetów, którzy się jej spodobali i przygotowała zapoznawczego maila z opcją "wyślij do wielu". W mailu opisała siebie, co lubi w łóżku i załączyła kilka zdjęć (na szczęście w ubraniu).
No i teraz ta dziwna i śmieszna część historii: musicie wiedzieć, że moja znajoma nie bardzo umiała w komputer. Owszem, na reklamy w stylu "powiększył penisa w dwa tygodnie zobacz memy" raczej nie dałaby się nabrać, ale kliknąć w jakiś badziew, który narobiłby jej problemów na komputerze mogłaby, z powodzeniem. Nie bardzo też pilnowała haseł i wszędzie miała to samo xD Nie pilnowała ostrożności i logowała się na komputerach u znajomych, może ktoś chciał jej zrobić na złość, nie wiem, ale maile, mimo że zostały wysłane z alternatywnego adresu....otrzymali jej znajomi z uczelni, ja i jej matka. Od kolegi ze studiów otrzymała smsa o treści:

KAROLINA CZY TO ŻART!?


Był płacz, lament, histeria xD W końcu stanęło na obdzwonieniu tych ludzi z tłumaczeniem, że to jej były spreparował te wiadomości i rozesłał po jej znajomych, żeby ją oczernić. Ludzie to kupili, nawet jedna koleżanka powiedziała "nie przejmuj się, widać, że ta gotowiec ściągnięty z netu" XDDD Nikt by jej o to nie podejrzewał, bo jak wspominałam, dziewczyna nie prezentowała się jak Karyna i dobrze się uczyła.

Jej matka nigdy się nie zająknęła na ten temat, ale nie odzywała się do niej kilkanaście tygodni.

Po tej akcji znajoma znalazła sobie dorywczą pracę w pobliskiej knajpie i nigdy już nie pomyślała o sponsoringu.

#inbykaroliny #rozowepaski #logkarozowychpaskow #seks #sponsoring
  • 29
@ninakraviz Kujonka i wiedziała co lubi w łóżku?
Przecież takie leżą jak worek ziemniaków, nie wspominając o tym, że to zazwyczaj dziewice i aby były seksy to trzeba niemal się oświadczyć...
@ninakraviz Odwiedź burdel, albo umów się z jakąś panną z roksy to zmienisz zdanie na temat ich wykształcenia...
To tłuki, które nie wiedzą na jakim mieszkają kontyncenie. Ich zainteresowania to pazurki i ciuszki.
@chaberr: jesteś pewien, że wszystkie? Przecież masa studentek się sponsoringuje i co, uważasz, że każda jest tępa jak but? Akurat moja znajoma tytanem intelektu nie jest, co pokazują sytuacje w jakie się wikłała. To, że miała dobre oceny bo starzy zmuszali ją do nauki i robili piekło przy każdej gorszej ocenie nie świadczy o jej intelekcie, tylko pracy jaką wkładała w naukę.
@snowball666 pozwolę sobie zacytować słowa jednego, mądrego Mirka

"Kobiety nienawidzą prostytutek, bo te ruinują ich monopol na seks. To nie chodzi o to, że cucki łożą na nie pieniadze, bo nie każda kobieta ma swojego kaka. Chodzi o to, że każda kobieta używa swojego piźdizska jako szalenie skuteczniej karty przetargowej. Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną. I co, teraz ma zrezygnować z tego? Pozwolić, żeby mężczyźni się zaspokajali
@chaberr: jezu chryste znowu ta pasta, przecież to ty obrażasz prostytutki a nie ja, ja do nich nic nie mam nawet to juz pisałam na wykopie jakiemuś mirkowi (i mirabelce zresztą też) który je obrażał że one ciężko harują i nie ma po co ich obrażać jak nie robią nikomu nic złego

ale szwagrami to już w #!$%@? gardzę bo gdyby nie prostytutki to pozostałyby wam tylko gwałty, a ty jeszcze
ze względu na robienie naraz studiów i tytułu technika


@ninakraviz: Sorki ale tytuł technika w większości dziedzin, czy tam kierunków w Polsce to kpina + robienie studiów, gdzie tytuł technika bez podjętej pracy jest bodajże ważny mniej niż inżynierka xD
brzmi jak bait albo znajoma to idiotka (w sumie dalsza część historii to potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Sorki ale tytuł technika w większości dziedzin, czy tam kierunków w Polsce to kpina + robienie studiów, gdzie tytuł technika bez podjętej pracy jest bodajże ważny mniej niż inżynierka xD


@MatexN: ale studia były z zupełnie innej dziedziny niż technik. Kontynuowała je zaocznie podczas robienia stażu na technika. W sumie trochę bez sensu, bo przez to zaniedbała studia i nigdy nie pracowała w zawodzie, z którego zrobiła magistra.
@ninakraviz: To niech lepiej znajdzie tego sponsora ( ͡º ͜ʖ͡º)
Widziałem sporo egzaminów na technika i wiedza jaka jest tam wymagana jest na takim poziomie, że sporo ludzi by się w 1-2 tygodnie do tego nauczyło.
A co studiuje?
@MatexN: a wierzę, pamiętam, że w pewnym momencie naukę w tej policealnej szkole zaniedbała, a i tak egzamin na technika zdała z bardzo dobrym wynikiem. Nie studiuje, studiowała i ukończyła zaocznie ulubiony kierunek wykopków ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ninakraviz: Czyli informatyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chcę oceniać ale sporo różowych leci na zasadzie, że są różowymi i zawsze znajdą multum frajerów co sporo programów itp. zrobią za nich, tylko potem jest zderzenie z brutalną rzeczywistością, gdzie żadna firma ich nie chce.
No ale stypendium i wysoka średnia jest bo wykłady z teorii zdane na 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co