Wpis z mikrobloga

Jak dużo jest tutaj osób zainteresowanych zakupem lub sprzedażą kryptowalut?? TREZOR jest do zgarnięcia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

BitCan.pl to miejsce, gdzie ekspresowym przelewem zakupisz kryptowaluty aż do 25.000 PLN bez weryfikacji! Ja udzielam się na wykopie od kilku lat i przygotowałem dla Was #rozdajo.

Zasady znacie - Wy plusujecie wpis, a w sobotę (16 grudnia) o 22:00 losuje przy użyciu mirkorandom spośród plusujących mireczka, do którego kurierem wysyłam nowego, zapolombowanego TREZORa.

- udział biorą wszyscy, nawet zielonki

Dodatkowe info:
- szukamy osób zainteresowanych tematem kryptowalut i chętnych pomóc nam w rozwoju serwisu. Na chwile obecną poszukujemy programistów PHP (Symfony / CakePHP / Laravel) oraz twórców video i animacji.

Jeżeli masz jakieś inne propozycje współpracy - koniecznie napisz priv!

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie całego wpisu i
do dzieła!

A w komentarzach zapraszam do dyskusji, sugestii i ciekawej rozmowy.

---------------------------------------------------
Chcesz ekspresowo kupić/sprzedać bitcoin? -> www.BitCan.pl

#zadarmo #cebuladeals #rozdajo #bitcoin #kryptowaluty #ethereum
Pobierz BitCan_pl - Jak dużo jest tutaj osób zainteresowanych zakupem lub sprzedażą kryptowal...
źródło: comment_u2YfOiWiNdvO4i3rCdKQbfESSEYJD3kn.jpg
  • 76
@bitcanPL_mnie_okradl: Wywołany do odpowiedzi, przepraszam za opóźnienie - mieliśmy problemy z kilkoma fraudowymi transakcjami (niestety takie też się zdarzają i musimy je wyjaśniać natychmiast). Mireczku @bitcanPL_mnie_okradl - przykro mi za tak daleko wysunięte oskarżenia wobec naszego serwisu. Rozmawialiśmy na messengerze, informowałem o problemach. Zdaje sobie sprawę, że oczekiwałeś najszybszej realizacji - kiedy pieniądze nie doszłyby do mnie natychmiast - też bym się martwił. Transakcja rzeczywiście nie została zrealizowana automatycznie i musieliśmy