Wpis z mikrobloga

Jak dużo jest tutaj osób zainteresowanych zakupem lub sprzedażą kryptowalut?? TREZOR jest do zgarnięcia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

BitCan.pl to miejsce, gdzie ekspresowym przelewem zakupisz kryptowaluty aż do 25.000 PLN bez weryfikacji! Ja udzielam się na wykopie od kilku lat i przygotowałem dla Was #rozdajo.

Zasady znacie - Wy plusujecie wpis, a w sobotę (16 grudnia) o 22:00 losuje przy użyciu mirkorandom spośród plusujących mireczka, do którego kurierem wysyłam nowego, zapolombowanego TREZORa.

- udział biorą wszyscy, nawet zielonki

Dodatkowe info:
- szukamy osób zainteresowanych tematem kryptowalut i chętnych pomóc nam w rozwoju serwisu. Na chwile obecną poszukujemy programistów PHP (Symfony / CakePHP / Laravel) oraz twórców video i animacji.

Jeżeli masz jakieś inne propozycje współpracy - koniecznie napisz priv!

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie całego wpisu i
do dzieła!

A w komentarzach zapraszam do dyskusji, sugestii i ciekawej rozmowy.

---------------------------------------------------
Chcesz ekspresowo kupić/sprzedać bitcoin? -> www.BitCan.pl

#zadarmo #cebuladeals #rozdajo #bitcoin #kryptowaluty #ethereum
Pobierz BitCan_pl - Jak dużo jest tutaj osób zainteresowanych zakupem lub sprzedażą kryptowal...
źródło: comment_u2YfOiWiNdvO4i3rCdKQbfESSEYJD3kn.jpg
  • 76
@nabroleon: Dziękuje za zaufanie! Różnica to pewnie kwota przelewu BTC. (Aktualnie równowartość ok. 50PLN), dlatego wprowadziliśmy minimalny limit zakupu za 500 PLN, aby koszt przelewu nie ,,zjadał'' całej wpłaconej kwoty. Niestety wynagrodzenie dla koparek za przelewy pobierane jest w danej kryptowalucie, a kiedy ona osiąga wysoką cenę per jednostka - to kwota w walucie FIAT za przelewy rośnie. Mam nadzieje, że bitcoin jeszcze urośnie i zarobisz na zakupie. Jeżeli chcesz mogę
@Rexikon: Staramy się natychmiastowo - transakcje są obsługiwane przez skrypty, ale czasami skrypty nie są w stanie poprawnie przewidzieć niektórych sytuacji - takich jak fee satoshi per byte, lub zabezpieczyć dobrze transakcji na giełdzie - na chwile obecną 80 procent transakcji realizujemy poniżej 5 minut. Pozdrawiam