Wpis z mikrobloga

znacie jakieś ciekawe substancje abym zajechała partnera, mam bardzo niskie libido abym chciała je zwiększyć, tak zwane cukierki nie wchodzą w grę. Kiedyś słyszałam o czymś na J... , ale nazwa mi uciekła z głowy, podobno za dużo nie można bo wtedy film się urywa.
hiszpańska mucha nie działa :/

A może #teczowepaski macie jakiś sposób na wasze partnerki ?

#sex #narkotykizawszespoko #libido #popedseksualny #kobiety #mezczyzni #rozowepaski
  • 18
  • Odpowiedz
@idesata kiedyś koleżanki z Liceum oglądały greya albo czytały książki o przygodach seksualnych, powodowało to że wzrastało libido, zależy od Twojej wyobraźni
  • Odpowiedz
  • 2
@Squanchyy

Nie działa.

jestem po wycięciu tarczycy i od tego momentu libido mi wyparowało.
Zawsze miała niskie libido, a po operacji jest poniżej zera. :/
  • Odpowiedz
@idesata na moją działa jak zrobię jakieś obowiązki domowe wtedy chciał jej się odpala. Też zależne jest dużo od hormonów (też ma problem z tarczycą). Idź do endokrynologa/seksuologa. Spróbuj też masturbacji u mnie czasem też krucho z libido (facet here) ale czasem trzeba siebie nakręcić i przypomnieć organizmowi, że sex = pezyjemność
  • Odpowiedz
  • 1
@Ghard_Lage: mój tęczowy na głowie staje dla mnie aby mi libido podnieść.
Ma seksowne ciało, 6-pak na brzuchu.
Potrafi bardzo zmysłowy striptiz zrobić dla mnie, w czasach przed nami podobno miał kilka epizodów jako striptizer na panieńskich.

Raz wypożyczył rurę i tańczył na niej (hehe ćwiczył wcześniej dla mnie), zamawia seksowną bieliznę dla siebie i dla mnie, mamy już cały karton różnych zabawek.
Zawsze kończy każdy stosunek moim wytryskiem i często
  • Odpowiedz
znacie jakieś ciekawe substancje abym zajechała partnera, mam bardzo niskie libido abym chciała je zwiększyć, tak zwane cukierki nie wchodzą w grę. Kiedyś słyszałam o czymś na J...


@idesata: masaż?
  • Odpowiedz