Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa tutaj, 24 lvl. Pisze z AMW bo się wstydzę trochę.
Tak się stało, ze nigdy nie miałam chłopaka (uprzedzę pytania i od razu powiem ze nie mam nadwagi i nie jestem pasztecikiem). Doskwiera mi mocno ta samotność - chciałabym mieć swojego niebieskiego i się w niego wtulić i czuć się kochaną.
Trudno jest kogoś poznać ‚na zywo’ więc pomyślałam o #tinder . Z jednej strony się wacham bo nie wiem czy można znaleść tam kogoś do #zwiazki
No i również nie ukrywam ze wstydzę się tego ze jeszcze nie miałam nigdy drugiej połówki. Nie mam żadnego doświadczenia :C
Co robić? Jakieś poważne rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Różowa tutaj, 24 lvl. Pisze z AMW b...
źródło: comment_3QsqrcIXpRU5IniEFB2QLZb34NmJYLoI.jpg
  • 167
@AnonimoweMirkoWyznania Ja lvl 23 też nigdy w związku nie byłem z tą różnicą, że nigdy mnie nie ciągnęło. Miałem okazję, ale zawsze zrywalem kontakt, bo nie chciałem być uwiązany. Wole luźne relacje. Częściej bywaj na imprezach ja zawsze poznaje po znajomych.
@AnonimoweMirkoWyznania: z perspektywy rozowej: Tinder to średni pomysł, jest tam od cholery kolesi chcących tylko się zabawić, trafiają się fejkowe konta (że zdjęciami modeli), eksperymenty społeczne #pdk, atencujsze szukający followersow na insta (tak Panowie, wśród Was również tacy są), mnóstwo facetów, którzy tylko lajki zbierają i bardzo dużo obcokrajowców, ale można też trafić na kogoś normalnego. :) Generalnie jak nie masz doświadczenia to może być ciężko odróżnić tych zainteresowanych Twoja
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie masz się czego wstydzić, jeden znajduje wcześniej a drugi później to nie jest żaden konkurs. Rób to co lubisz może jakiś sport gdzie można spotkać dużo osób i spotykaj się z nimi ale nie z nastawieniem że chłopak tu i teraz. Nie ma co się nakręcać, rób jak czujesz i nie patrz na innych. Poznawanie ludzi na zywo > Tinder
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie szukaj na siłę, chodź na jakieś spotkania ze znajomymi, przede wszystkim nie bądź jakoś super wymagająca jeżeli chodzi o wygląd, ważne byś dobrze dogadywała się ze swoją drugą połówką. Każdy tutaj ma inną opinię dotyczącą metod poznawania kobiet/facetów. Na Tinderze jest wiele osób, które chcą tylko zaruchać, ale jest też wiele normalnych ludzi :d. Poznanie ludzi w realu też nie gwarantuje, że trafisz na normalnego faceta. Nawet na Wykopie