Wpis z mikrobloga

@JRtI bo dzisiaj to rodzice sa #!$%@?. Jakby u mnie w technikum ktos taka inbe #!$%@? to relegowany na miejscu i rodzice by go #!$%@?. Jak ja chodzilem do technikum to takie akcje sie zaczynaly. Co prawda mielismy akcje, ze ktos z klasy "sportowej" cos #!$%@? naszej wychowawczyni. Ziomek z mojej klasy tak kolesia spral na miescie, ze z internatu po zakupy taksa jezdzil. No byla inba, i ziomek z klasy mial
@JRtI jest to zbiór pewnych patologii :
- rodzice nie wychowują swoich dzieci,
- bierni nauczyciele, którzy przychodzą odklepać swoje i wyjść,
- prawo, które dalej stawia na lepszej pozycji agresora.
No, a największy rak z tego to rodzice, którzy pod dachem trzymają patologie, ewentualnie dziecko z burzą hormonów ale są pierwszymi adwokatami dzieci. Zamiast stać po stronie nauczycieli jako osób z którymi wspólnie wychowują i kształtują dziecko to tworzą się obozy.
U kuzyna w technikum nauczycielowi śmietnik na głowę zakładali.


@JRtI: Trąca niesławną, toruńską Budowlanką w 2003. Ale w sumie tamci zostali wywaleni i przyjęły ich szkoły 3 województwa dalej.
To trzeba iść do telewizji i takiego prokuratora zapytać przed kamerą czemu jest taką amebą. Ja tam bym się nie #!$%@?ł z takimi "dziećmi"


@KielbasaHasa: przecież odmówi wywiadu albo się zasłoni procedurami. A nawet jak go wyjebią to na jego miejsce przyjdzie kolejny.
przecież odmówi wywiadu albo się zasłoni procedurami. A nawet jak go wyjebią to na jego miejsce przyjdzie kolejny.


@Gluptaki:

Jak czytam takie podejście ze strony waszej ( czyli obywateli) to nie dziwie się, że ten kraj tak wygląda. Jak nie można komuś dać w mordę to nie umiecie walczyć i nie wiecie co zrobić, a jak można dać w mordę to nie myślicie o tym, że potem ktoś będzie chciał oddać...