Wpis z mikrobloga

@Elusznik: czy ja wiem... Jakikolwiek skład by nie był brany pod uwage to X ludzików jedt zbyt wielu i imo wątpie, że się pojawią w MCU.

Ale nie powiem, chciałbym bo ta "główna seria" filmowa z mutantami ssie kutange ale z drugiej strony mamy takie perełki jak Deadpool, Logan czy New Mutants, które są dobre
@janushek: o ile uniwersum mutantów można zostawić obok, tak już F4 i kosmos można spokojnie włączyć :) ale pewnie Feige ma już od dawna pomysł jak to zrobić i największe deus ex machina w historii, czyli rękawica nieskończoności może w tym pomóc :P
@janushek
@arkblame X-Meni mają za dużo fanów i potencjału pieniężnego, żeby ich nie włączyć. Będą.
Co do tego jak wprowadzić, mam teorię, że F4 powstanie jak w komiksach - jakaś misja kosmiczna, która pójdzie niezgodnie z planem. Opuszczona przez Starka Avengers Tower zostanie zaadaptowana na Baxter Building. W komiksach Reed Richards/Mister Fantastic bardzo dobrze ogarniał komunikację i podróże międzywymiarowe, miał nawet międzywymiarową radę samych siebie. Myślę, że w wyniku jakiejś próby nawiąże
@janushek a dotychczas nie ma wielu postaci? W Infinity War, tutaj lecę z pamięci, będą: Kapitan Ameryka, Iron Man, War Machine, Hulk, Banner, Black Widow, Hawkeye, Falcon, Bucky, Thor, Vision, Scarlet Witch, Spider-Man, Ant-Man, Black Panther, Doctor Strange, Wong, Loki, Thanos, Proxima Midnight, Star-Lord, Gamora, Drax, Groot, Rocket Raccoon, Mantis, Nebula, Collector, Nick Fury, Maria Hill, Okoye, Shuri, M'Baku, Ayo i Ned. Oczywiście mogłem zapomnieć, ale na razie doliczyłem się 35, a