Wpis z mikrobloga

#wislakrakow #cracovia O jeszcze większej głupocie tych strzelający meneli wczoraj świadczy fakt, że obok sektora gości mają sektor rodzinny. Trzeba być naprawdę ostro #!$%@?ętym żeby wiedząc o tym że są tam dzieci i kibice Cracovi zrobić taką akcje. Mam nadzieje ze złapią tych debili i srogo ukarzą. Karanie kibiców Cracovii za grzechy tych frajerów z antywisły nie powinno mieć miejsca. Ale Cracovia jako klub również musi ponieść surową karę bo współpracowali z tymi przygłupami ( zarzuty powinien usłyszeć szef ochrony)
  • 11
Jako kibic Cracovii uważam, że powinni zamknąć stadion na jakiś czas (niech będzie i pół roku), bandytów przykladnie ukarać. Cracovia i tak spadnie. A Filipiakowi dać taką karę, żeby bardziej opłaciło mu się zrobić z tym porządek niż udawać, że nic się nie dzieje. Aha, nie tylko na Cracovii mają swirów. Wisła, Legia i cala reszta niech nie udają świętych bo wszędzie jest syf.
@borikossss:

Mam nadzieje ze złapią tych debili i srogo ukarzą.

Wystarczy przebrać się pod sektorówką, założyć kominiarkę i już nie będzie to takie łatwe.

@Pabij: Czemu mają cierpieć na tym normalni kibice? Jak ktoś popełni przestępstwo na twoim osiedlu to trzeba ukarać całe osiedle? Zamknięcie stadionu można porównać do zakazu stadionowego dla wszystkich kibiców.
@Fizyk_kwantowy no tu masz rację, ale jakby dali temu radę to się opłaca. Lata mijaja i nic sie zmienia. Wiem też, że Cracovię przykładnie ukarzą... Śmieszni tez Wiślacy co wychnęli nagle, bo u nich wszyscy święci
@Pabij jak Sandecja grała to jej kibice wraz z Antywisłą wspierająca ich na Reymonta, rozpiepszyli pół sektora gości. Na stadionie się można powyzywac, ale jeżeli strzelają fajerwerkami, wiedząc że obok sektor rodzinny to trochę nie halo. Można wiele złego mówić o kibicach Wisły ale dopingują swoich a wczorajszy przykład pokazuje że kibice Cracovii przez 3/4 meczu lecieli na Wisłę mimo że dostawali bramkę za bramką, bez wspierania piłkarzy