Wpis z mikrobloga

Zawsze rozwalali mnie tacy ateiści i antyklerykałowie co się srają że

KRK nie pozwala na śluby homoseksualistów
KRK traktuje to i tamto jako grzech
KRK nakazuje chodzić do kościoła
KRK to sramto i owamto

Przypominam że nikt nie przystawia wam gnata do tych pustych dekli i nie nakazuje uczestniczyć w życiu tej wspólnoty religijnej.

Mam nadzieję że pomogłem

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #gimboateizm
  • 11
@Holenderski_Ser: O to nie ma zali... no ale wypad z krzyzykiem z sejmu i religia ze szkol. Z jakiej racji maja prawo do zakupu ziemi rolnej gdy zwykly Polak zostal pozbawiony tego prawa? Do tego ta hipokryzja, jedno glosza wciskajac te swoja religijna ciemnote w polityke (probujac oddzialywac na ateistow), a w dodatku sami postepuja czesto dokladnie odwrotnie. OBRZYDLIWE.
@pk347
O zaszczycił mnie naczelny lewak wykopu.

co maja moje zarzuty do gimboreligijnosci?

Ateista z definicji powinien mieć głęboko gdzieś co w kto wierzy bo jest to poza jego sfera zainteresowań.

Wykopów "ateiści" tej definicji nie spełniają bo mają ból dupy o każdy ruch osób wierzących. #!$%@? od sytuacji kiedy ktoś komuś coś narzuca ze względu na religię. Pisze o wierze w tego waszego "duszka na chmurze".

Tacy niby bystrzy jesteście a
@pk347 a jak na Ciebie jako ateistę oddziałują? Ja np nie czuję żadnego bata kościoła nad moją glowa. Ale jak widzę wasze urojenia są potężne. Religia w szkole? Wiesz jak wygląda religia w szkole? Większość uczniów odrabia zaległości z innych przedmiotów. Ja chodziłem w szkole na etykę i nikt się o to nie sral. Miałem wybór. Co do ziemi rolnej. Najpierw poszukaj danych- cytat ylko 73 osoby z ponad 5 tysięcy, które
a jak na Ciebie jako ateistę oddziałują?


@Holenderski_Ser:
- zakazywanie antykoncepcji
- zakazywanie aborcji gdy dziecko jest ciężko chore i wiadomo że umrze, a nie będzie można mu odjąć tych cierpień (to powinna być decyzja rodzica po konsultacji z lekarzami, a nie państwowy przymus do cierpienia)
- lekcje religii w szkołach (traktowane tak jak matematyka, czy fizyka) - przedstawianie czegoś bez dowodów (to jest istotne, aby się jakiś gimbus się nie
@Racjonalnie zakazywanie antykoncepcji? To pewnie musisz #!$%@?ć do Niemiec po gumki nie?

Od kiedy aborcja jest zakazana w tym wypadku?

To lekcja religii o której już pisałem. Większość dzieciaków ja zlewa. Dodatkowo możesz wybrać etykę.

Kapelan wojskowy jest potrzebny ponieważ żołnierze mają prawo mieć dostęp do Boga w wojsku jeżeli w niego wierzą.

Ta modlitwa o deszcz tak cię zabolała?
Mnie np #!$%@? wpychanie homoseksualizmu w przestrzeń publiczna.
@Holenderski_Ser:

zakazywanie antykoncepcji? To pewnie musisz #!$%@?ć do Niemiec po gumki nie?


Nie muszą od razu zakazywać wszystkiego. Wystarczy że robią to stopniowo -> tabletka dzień po.
Wierzący i tak po nią nie sięgną (w założeniu). Niech szukają sposobu aby dyscyplinować swoich wiernych, a nie wszystkich (tak jak na obrazku poniżej)

Od kiedy aborcja jest zakazana w tym wypadku?


Zaraz będzie. Wypowiedzi Kaczyńskiego, Dudy i całego PiSu.

To lekcja religii o
Pobierz Racjonalnie - @Holenderski_Ser: 

 zakazywanie antykoncepcji? To pewnie musisz #!$%@...
źródło: comment_hv1fzUeZeOgWbXbMibUidyUcwmUOiJc3.jpg