Wpis z mikrobloga

Wiem, że Mirko jest super tylko część z użytkowników nosi kaptur stulei naciągnięty z benisa na głupi ryj i będzie pisać durne komentarze no ale..

Ja to jestem taki typ człowieka, że bardzo analizuję wszystko, jestem pragmatykiem, jestem nieufny, trzymam dystans ale bardzo dobrze to maskuję. No taka przypadłość ;D i jestem kurde zazdrosny jak diabeł o swoje piekło :/
Mój różowy jedzie na wigilię pracowniczą, z noclegiem, tylko ich biuro czyli 15 osób, z czego znam bardzo dobrze kilka z nich. No i oczywiście mój głupi łeb już pisze scenariusze i nawet wystawia mi kandydatów do podrywania mojego różowego XD Stary chłop a takie durnoty w głowie. Raz na jakiś czas jak mi w głowie się przestawi jakiś trybik potrafię być tak zazdrosny, że ja pitole. Ale znam różowego kupę czasu, zamykam mordę i nawet o tym nie mówię bo i tak jak gdzieś wyjeżdża to może być pod wpływem alkoholu, nie ważne co się stanie to i tak zadzwoni do mnie z łóżka i będzie opwadac co i jak aż zaśnie i muszę się rozłączać.

A jak u was z zazdrością? :>

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 10
@miszo_balkan wiesz, ja nie mam problemu z samooceną, nigdy nie miałem kompleksów nawet :D mam swoje wady ale bez nich nigdy nie byłbym sobą! :)

@Ewentualnie ja też bardzo ufam różowemu, znamy się kupę czasu :D po prostu jestem trochę takim bucem zazdrosnym ale nie okazuje za mocno tego bo wiem, że to też nie zdrowe :)
@mechaos: ja mam mega farta, bo niebieski pracuje tylko z facetami. () Serio, aż byłam w szoku, że w biurze nawet nie ma żadnej pani Kasi czy innej Basi, ale ni ma, same chopy!

Ale z kolei niebieski ma na koncie byłą żonę i dzieci. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc poczuj to @prentice, bo też mi czasami ryje beret
@mechaos: kiedyś byłam okropnie zazdrosna, teraz w ogóle. Wychodzę z założenia, że jak partner ma zdradzić to mnie zdradzi i ja nic na to nie poradzę to po co sobie humor psuć.
Polecam ten styl życia.

A ja facet się za jakąś super laską na ulicy nie obejrzy to też znaczy, że coś z nim źle XD
wszystko z głową.