Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć jakiś cel w życiu do czego mógłbym dążyć? Nie chcę nigdzie pojechać, nie mam żadnych zainteresowań, nic mi nie sprawia radości.

Jedynie to myślałem żeby zarabiać te 4k na rękę żeby na nowy komputerek uzbierać i żeby mi Counter Strike płynnie działał, a tak w sumie to hajsów nie potrzebuje na nic, bo nie mam żadnych potrzeb. Ewentualnie żeby mnie było stać na pizzę 2-3 razy na tydzień.

Smutne to, bo tylko żarłbym i pił. Chociaż nie, nawet tego nie robię, bo nie lubię zbytnio jeść (ewentualnie fastfood, ale jak miałem możliwość ciągłego żarcia tego to mi też się obrzydło), w ogóle nic nie lubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zarabianie pieniędzy żeby śmiać się z biedaków i żeby mama mogła powiedzieć "HALINKA MÓJ SYN TO PROGRAMISTA 15K, A TWOJA CÓRKA JAK TAM W HOLANDII NA ZMYWAKU CZO" jest też słabe.

Co można robić w życiu? Mógłbym przeglądać mirko całe dnie (tak robię), ale mam wyrzuty sumienia, że mógłbym porobić coś produktywnego, jednocześnie mając myśli, że w sumie nawet nie wiem co i po co.

#motywacja #przegryw trochę #depresja #problemypierwszegoswiata
  • 21
odpowiedzi są w pytaniach, pozwól, że spróbuję swoich sił i Ci coś doradzę ( )

Jak znaleźć jakiś cel w życiu do czego mógłbym dążyć? Nie chcę nigdzie pojechać, nie mam żadnych zainteresowań, nic mi nie sprawia radości.

Odp: Żeby znaleźć trzeba szukać. Z racji tego, że piszesz ten post to nie jest do końca tak, że niczego nie chcesz, bo chcesz zmiany - dlatego też piszesz
@andrzej_borubar:

Przesyłam jasne instrukcje:

1. Określ czy komputer służy Ci do pracy czy do rozrywki.
2. Jeżeli do pracy - to pracuj na nim, nic nie mówię.
3. Jeżeli do rozrywki - zrób tak, żeby go ograniczyć: do określonych godzin, tak, żeby zajmował Ci mniejszą część dnia, albo z zegarkiem sobie zaplanuj, że będziesz poświęcał mu dwie godziny dziennie.
4. Zacznij się nudzić - bo zapewne się zaczniesz nudzić.
5. Nie