Wpis z mikrobloga

@blekitny_orzel: haha jak mnie zawsze oni śmieszą z tym "to już czas". Ciekawe kto będzie za nich krew przelewał. Młodzi ludzie którzy w tym kraju są w stanie przelewać krew #!$%@?ą w dupe ten całe #!$%@? kod, po i nowoczesną.
  • Odpowiedz
@CountGrishnackh: Wiesz demokracja jak demokracja. Mi się wydaje, że oni bardziej walczą Z CZYMŚ niż O COŚ. No bo jaki by mieli cel oprócz "zniszczyć PiS"? Żeby PO w wyborach dostało większość? PiS demokratycznie wygrywa. Jakby im o demokracje chodziło to powinni poczekać na wybory. W niektórych sondażach PiS ma już prawie 50% poparcia. Jeśli to nie jest demokratyczny mandat to ja nie wiem co jest.
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: No to już swoją drogą, że im nie chodzi ani o żadne z hasełek które rzucają tylko o koryto które im zabrano.
I to właśnie pokazuje że kwestia ustroju to rzecz drugorzędna, ważne są prawdziwe ukryte intencje rządzących a nie demokracja czy jej brak.
  • Odpowiedz
@CountGrishnackh: Ja sam tam demokrację trochę olewam. Mógłbym żyć w dyktaturze nawet. Bylebym żył godnie i miał maksimum wolności osobistej. Na razie wszystko co robi PiS serio ani mnie ziębi ani grzeje. Jakieś sądu, co mnie to, ja chcę zarabiać lepiej, żyć na jakimś poziomie sensownym z ludźmi którzy też żyją godnie i w ogóle. Nie chcę #!$%@? rewolucji w tym kraju i rozlewu krwi bo jakaś banda szaleńców się dobrze
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel:

miał maksimum wolności osobistej. [...] Jakieś sądu, co mnie to

Zero wyobraźni.
Jak już ustawią te sady po swojemu to lepiej uważaj żeby ci np. jakiś polityk albo inny działacz nie wyjechał w dupe samochodem, bo moze sie okazać w sądzie ze to jednak twoja wina.
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: to tylko jeden z przykładów. Może sie np. okazać że ktoś wysądzi sobie drogę dojazdową do swojej posesji przez Twoje podworko, albo np spadek po babci wysądzi sobie proboszcz, albo Twoja firma okaże się przeszkadzać komuś ważnemu i trzeba będzie ja zamknąć.
Takie rzeczy zdarzly (rzadko) się i u nas na poziomie lokalnym i w sądach najniższych instancji ale zawsze można się odwołać wyżej. Teraz wszystkie sądy będą pod jednym
  • Odpowiedz