Wpis z mikrobloga

@rockmode: Myślę, że przydatne wykopalisko dla wszystkich, którzy zastanawiają się jak w prosty i szybki sposób idealnie wyprostować rurki miedziane. W filmiku pokazano jak za pomocą prostownicy ręcznej do rur rurek miedzianych i przewodów hamulcowych wyprostować właśnie m.in. rurki miedziane. Na filmiku akurat pokazana prostownica ręczna firmy KWIX. Wydaje się fajnym urządzeniem - dużo możliwości dobrania odpowiedniej średnicy rurki.
Czy ktoś z Was próbował już taką prostownicą ręczną prostować rurki miedziane? Jak Wasze wrażenia? #rurkamiedziana #prostownicareczna #majsterkowanie #nauka #warsztat #narzedzia #prostownicadorur #przewodyhamulcowe
rockmode - @rockmode: Myślę, że przydatne wykopalisko dla wszystkich, którzy zastanaw...
  • 3
@hrumque: znalazłem ten filmik, bo szukałem rozwiązania jak idealnie wyprostować rurkę na przewody. Jeżeli idąc za tym tutorialem, prostownica się sprawdza, dlatego zastanawiam się nad zakupem i szukam opinii, bo tylko taką znalazłem w okolicy. Chyba, że ktoś poleca inny sposób na IDEALNE prostowanie rurek?